Wpis z mikrobloga

powiedzcie mi mirki czemu różowe paski tak lecą na audi ? jak widzę na mieście różowy pasek, który patrzy na jakieś lepsze audi, to chyba ma już mokro w gaciach, załamałem się po usłyszeniu od kilku pasków, że szukają chłopaka z audi bo to jej marzenie, nosz #!$%@? mać, osobiście mi to koło banana lata, ale ile można słuchać takiego #!$%@? ? co takiego jest w tych #!$%@? audi ?
  • 17
@integra: właśnie jest dużo innych marek, moim marzeniem jest GTR, M4 i Mustang z 2015 ale nie wiem czy mnie będzie na takie kiedyś stać a obecnie bujam się cougarem i jestem zadowolony i nie zmienił bym na żadne audi
@raizo: prawda jest taka jak dupa jest blachara to zawsze bedzie a za ladnymi samochodami kazdy sie oglada :P No ew laska interesuje sie motoryzacja...... rzadko bo rzadko ale sa takie co potrafia wiecej niz zatankowac i sa dosc ladne ;)
@integra: ja również patrzę za ładnym autem ale nigdy nie myślę o audi są spoko ale nie najładniejsze, jak byłem kiedyś u rodzinki i była jakaś kuplela kuzynki to #!$%@? od gimnazjum #!$%@?ą ze chcą mieć chłopaka z audi a inni się nie liczą no #!$%@? gimnazjum ? co to będzie miała głowie za 5l
zgadzam się :D ja jak widze jakieś audi na mieście to przyglądnę się tylko i idę dalej do mnie przemawiają inne auta bardziej sportowe, cumpel kupił sobie a6 by dupy wyrywał wszystko było spoko do czasu aż w rowie wylądował i audi na złom poszło od tego czasu żadnej nie może wyrwać, laski to #!$%@? jednym słowem
@integra: zgadzam się, większość audi wygląda tak samo i nawet mojej uwagi nie przyciągają zbytnio jedynie to różni sie takie TT, R8 i może S? lub RS dzwiękiem a porsche każdy z daleka pozna po dzwieku i wyglądzie bo takich samochodów nie jeździ dużo, nie chodzi o to by kupować coś dla szpanu, ale coś co naprawdę się podoba