Wpis z mikrobloga

@joookub nie pokazuj mi proszę tej gry, ostatnio jak dostawałem w dupę na 1v1 (gram na wii u w SSB4) to miałem ochotę rozwalić płytę i wyrzucić pada przez okno >.< Ciągle się zastanawiam dlaczego ja w to dalej gram skoro tak mnie ta gra denerwuje, ale to jest silniejsze ode mnie!
@serekenha: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#prohint: Zasubskrybuj ZeRo na YouTubie:
https://www.youtube.com/user/ChileZeRo
Potem Alpharada:
https://www.youtube.com/channel/UCBODyKF0JMbUd6D9Bklyzbw (szczególnie warto obejrzeć filmik z gry Mario)
Czytaj /r/smashbros, oglądaj GFYCaty stamtąd, spędzaj dużo czasu w praktyce próbując składać proste kombosy, nie wchodź na For Glory, nie powtarzaj tych samych ruchów w kółko, wyłącz sobie Tap Jump, skup się na defensywie zamiast ofensywy, bij CPU lv9 aż w końcu go pokonasz, a
@joookub Dayumm, takiej odpowiedzi się nie spodziewałem :D Staram się nie powtarzać tych samych ruchów, zacząłem właśnie ostatnio ćwiczyć na 2 stocki vs CPU lvl9. Ten CPU ma jakieś cheaty ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ale często zdarza mi się go sklepać. Wybrałem sobie 2 postacie, którymi chcę grać, Ike i Shulk. Ani jednym, ani drugim nie mogę nic ugrać na For Glory :( Zacząłem właśnie grać bardziej defensywnie,
@serekenha: Grałem w Melee, grałem w Project M, w Smashe 4 też sporo, i na 3DSie, i na Wii U :P

Staram się nie powtarzać tych samych ruchów, zacząłem właśnie ostatnio ćwiczyć na 2 stocki vs CPU lvl9. Ten CPU ma jakieś cheaty ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Ani jednym, ani drugim nie mogę nic ugrać na For Glory :(

Lepiej niż na 2 stocki ćwiczyć na 3
j.....b - @serekenha: Grałem w Melee, grałem w Project M, w Smashe 4 też sporo, i na ...
@serekenha: A no i jeszcze kwestia approachy. Lecąc na przeciwnika, jeśli przeciwnik ogarnia, jest 90% szans że zaraz zablokuje się tarczą, grzmotnie Cię pierwszy albo zrobi Spot Dodge. Dlatego musisz mieć pomysł na approach. Jest kilka całkiem sensownych typów:
- Lecisz do przeciwnika, odpalasz tarczę zaraz przed nim, rolujesz do tyłu, po czym wracasz do przeciwnika i go lejesz
- Załączasz Speed Monado i wbiegasz w niego z grabem zanim się