Wpis z mikrobloga

Ehh co ten mój #rozowypasek to ja nie wiem...

Siedze sobie na zajeciach, naparzam w Zombie Age 2 i nagle 'brwrw'(wibracja). Robię pauze, minimalizuje a tu wiadomość na Messengerze od mojej dziewczyny.
I teraz trzymać się przed przeczytaniem!

" Snilo mi sie ze musiales wziac slub z kakas marta nie moge sobie przypomniec dlaczego ale byl jakis powod ze musiales "tylko na chwile" wziac z nia slub ze po krotkim czasie niby bys sie rozwiodl wszyscy o tym wiedzieli bo na slubie nikt sie nie dziwil ze czemu z nia jak my jestesmy razem ale nie moge sobie przypomniec czemu musial byc ten slub. No i spko wiedzialam ze musisz to zrobic i ze i tak niedlugo ma byc wszystko normalnie wiec nawet sie bawilam na tym weselu i wszystko, widzialam caaaly slub nawet w kosciele potem jak goscie podchodzili skladac zyczenie-wtedy wszyscy chlopacy jak calowali marte to bylo widac ze ona z kazdym krecila ;| no i wszyscy sie bawili ty byles tak zestresowany i powazny moja mama wtedy do mnie ze mam sie zastanowic czemu z toba jestem jak ty nawet sie nie usmiechasz na weselu i ze tak bedzie u nas.

No ale potem jak wszystko sie skonczylo to nagle uswiadomilam sobie przerazajace rzeczy ze ty teraz nie bedziesz ze mna mieszkal ze na pewno bedziecie sie calowac i seksic!!!!! Zaczelam ryczec i pisalam z toba na fejsie i mowie do ciebie ze nie masz tego z nia robic a ty mi wysylales jej zdjecia i mowiles ze tu super wyszla.

I wtedy uswiadomilam sobie ze moze ty sie w to wciagniesz zaczelam sobie wszystko wyobrazac a te zdjecia skomentowalam "a co ona jest juz w ciazy???!!"

Bo wyszla na nich grubo

I wtedy pomyslalam ze jak sie nagle okaze ze ona bedzie w ciazy to bedzie koniec i juz nigdy w zyciu nie wrocisz i ze jak mogles w ogole zrobic cos takiego i bylam taka wsciekla i wyobrazalam sobie coraz wiecej a ty byles jakis dziwny i ryczalam az w koncu sie musialam obudzic bo bylam zmeczona tym snem -swiadomie sie obudzilam bo by sie dalej ciagnal"

i na koniec coś co mnie zabiło...

" To bylo straszne i ty byles taki dziwny....jak mogles w ogole mi cos takiego zrobiic ;(((("

#rozowepaski #sny #sen #dobrabeka #alehistoria #dziwnysen
  • 33
  • Odpowiedz
  • 2
@GlenPL: chodziło mi o to że nie należy do typu dziewczyny która na każde zdaniu w rozmowie odpowiada 'hihi'.
Jest inteligentną dziewczyną która wie czego chce. Czasami jednak jest słodką dziewczyną która przejmuje się np. złym snem.
  • Odpowiedz
@pumpkinguy: może jest tak zakochana i tak bardzo przeraziła ją taka wizja, że mogłaby stracić swojego lubego, że postanowiła mu to napisać? :)

Wierz mi, człowiek jak jest zakochany robi wiele dziwnych i niewytłumaczalnych rzeczy
  • Odpowiedz