Wpis z mikrobloga

@nexpo: Używałem Red Hata od wersji 5.0. Potem Fedory. Przy 11 powiedziałem "dość". Tak od czapy prowadzonej dystrybucji, której twórcy possą palec i w następnym wydaniu wywracają wszystko do góry nogami jeszcze nie widziałem. Od 6.06 siedzę na Ubunciaku (tylko LTSy) i jestem MEGA zadowolony.
@nexpo: może tobie pójdzie lepiej, sam sobie zobaczyłem tylko na zasadzie "co to takiego jest ta Fedora", bez jakiejkolwiek ambicji zmiany dystrybucji. Nie zaszkodzi sprawdzić, może dla ciebie to będzie dystrybucja idealna.
@nexpo: Mniej rzeczy w repozytoriach (ale za to nowsze wersje w stosunku do Ubuntu), yum według mnie o wiele gorszy od apt, yum autoremove chciało mi wywalić pół systemu. GNOME 3 lubi się wywalać, zwłaszcza jak używasz rozszerzeń do GNOME.
@Ziemeck: Instalacja spokojnie przeszła, pierwsze uruchomienie, całkiem przyjemnie wygląda, choć pierwsze co muszę zrobić do znaleść rozszerzenie do gnoma 3.x, które pozwala na umieszczenie w górnym pasku kilku ikonek otwartych okien, bo mnie uj strzeli ;P