Wpis z mikrobloga

@ElCidX: Obejrzałem chyba 3 odcinki i w żadnym nie uwzględnił że dana osoba mogła mieć info od innych lub po prostu skilla. Naciągane to strasznie ;d
  • Odpowiedz
@ElCidX: Gimby za suby placa to co się dziwić, wyświetlenia tez, każdy jak hajs poczuje to by tak robił. W rzeczywistości pewnie wie jakich ma odbiorców ale wie tez ze placa ( ͜͡ʖ ͡€)
  • Odpowiedz
@diarrhoea: nie bede sie wypowiadal co do tego odcinka bo go nie ogladalem, jak dla mnie koles zna sie na tym i DZIWI mnie to że ma globala/supreme spedza multum czasu w go i css i nie ogarnia tego
  • Odpowiedz
@Flowmaster: Owszem, zna się na tej grze. Ale odcinki robi typowo pod publikę i nawet jak koleś na 95% dla mnie gra czysto, to dla niego tak 50%, bo raz przebiegł koło typa tak, że nie dało się go trafić i raz w dobrym momencie wyszedł na plecy. #!$%@?, że jedna sytuacja zagrana w 100% normalnie a druga to info/radar. DZIWNE BARDZO DZIWNE.
  • Odpowiedz
@super: Też mnie to cholernie bawi :D Ale Izak chyba ma inne podejście ;) Lubię skiny - mam skiny - spoko. Ale znam ludzi co na DMG po prostu mają każdego skina podstawowego, bo co im wydropi to po prostu sprzedają i kupują potem za to gry.
  • Odpowiedz
@diarrhoea: ja robię dokładnie to samo, a wydawanie realnego hajsu na wirtualne przedmioty? to nie dla mnie
osobiście drugiego gościa na tym filmie bym nie zraportował, ok były wątpliwe sytuacje ale to zdecydowanie za mało jak dla mnie a Izak mu wkłada aima+wh, nie mam pytań ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@super: Ja bym go za #!$%@? nie raportował :) Zresztą, tam jest napisane, że zgłaszasz NIE jak masz podejrzenie, tylko 100% pewny xD Ale #!$%@?, wie jak nakręcać gimbów na tą serię
  • Odpowiedz