Wpis z mikrobloga

Czolem mirasy. Mam problem i pytanio-prośbę za razem, bo jestem w potrzebie. Pisałem już o tym jakiś czas temu ale niewiele się zmieniło.
Od jakiegoś czasu zaczał psuć mi się monitor, a nie widzę raczej szansy na proste jego naprawienie (przynajmniej nie samemu). Doszlo do tego, że wczoraj przez godzinę męczyłem się, by go wlączyć, a dzisiaj właczył się dopiero po dwóch :P
I tu zjawiacie się wy!
Czy bylby może we #wroclaw ktoś, kto ma zalegajacy gdzieś w piwnicy, niepotrzebny monitor, obojetnie jaki, który móglbym przygarnąć za symboliczne piwko albo dwa? Jak ktoś chce to mogę dorzucić coś jeszcze (albo wyjść się wspolnie napić czy coś :) )
Rozkręciłem ten swój zepsuty monitor no i - tak jak przypuszczałem - dwa kondensatorki są do wymiany. Sam jednak nie bardzo mam jak to naprawić :P
#pomocy #pytanie #prosba #problem #komputery #stawiampiwo #wroclaw #milicz
  • 8
@Zoxico: Hmm. Wiele lat temu też nigdy lutownicy w ręku nie miałem a musiałem coś polutować.
Powiedziałem sobie Nie będę #!$%@? i zrobię to co mam zrobić. Nie będę prosił ludzi by zrobili mi to co sam zrobić bez problemu mogę. Przecież setki milionów ludzi nauczyło się lutować lutownicą, więc czemu ja bym nie mógł się nauczyć
I tamtego dnia rozdziewiczyłem się w kwestii lutowania.
@MaG8:
@goblin21: Właśnie. Póki co jako tako działa, a jak spapram robotę to wiele na nim nie poogladam. Poza tym ten monitor ma prawie 10 lat - i tak długo juź nie pociąnie :P