Wpis z mikrobloga

Mirki w co teraz pykacie online? Gram w league of legends ale już powoli mnie nudzi. Myślę nad DOT'a 2, aczkolwiek spróbowałbym coś innego niż mob'a (cs:go?). Głównie mi zależy na grywalności no i gdyby był nacisk na co-op też było by miło, aczkolwiek jak jest jakieś fajne MMO czy strategia to też bym się skusił. Gatunek nie ma większego znaczenia. Może być płatne.

#gry #pytanie #gryonline
  • 11
Już nie dam rady w tego lol'a, w tydzień padek do SIlver III z Gold V -.-. Tęsknie za czasami Mu Online i klimatem w gildiach. W lol'u jednak ta komunikacja jest słaba.
@hyperdub: Bf3 i Bf4, z tym, że ogólna opinia jest, że trójka jednak lepsza.Titanfall również polecam, niby podobne do innych fpsów, ale bardzo fajny motyw z tytanami i parkour. Payday 2 również świetne. Z mmo polecam SW The Old Republic - każda klasa ma inną historię z nagranymi dialogami, wybory moralne z konsekwencjami, ogólnie dużo różnych rzeczy do roboty. I jest trik na dużo tańsze premium ( ͡° ͜ʖ
@Stonis @Paniszer @rybamlot @Icesowy
A coś takiego gildiowego bardziej? Jest jakieś MMO warte uwagi, z fajnym klimatem, gdzie połowa użytkowników nie gra na botach?

Czekam niecierpliwie na Cabal 2 ale chyba się nie doczekam, bo odwlekają już 2 lata europejską wersje... Chociaż w grudniu udbyły się zamknięte beta testy.
@hyperdub:
Hmm MMO mówisz, no to nie polecam czekać na Cabala 2 jakoś nie zachwycał, jeśli coś z klimatem to może poczekaj aż TESO będzie B2P bo to już jakoś za niedługo, ewentualnie znajdź teraz jakiś zapychacz i poczekaj na Black Desert bo się fajnie zapowiada.
PoE też spoko gierka, klimat ma fajny, gra się fajnie.