Wpis z mikrobloga

#cebuladeals
1. Miej LTE w Plusie
2. Kończy się umowa, nikt nie dzowni
3. Zawsze dzwonili, czemu nie dzwonio ( ͡° ʖ̯ ͡°) #smutnazaba
4. Przeglądasz ofertę, drogo, niech spieprzają
5. Wizyta w salonie, salon pusty, wesoła pani cieszy się na twój widok, będzie co włożyć do garnka.
6. Mówisz wesołej pani, że trzeba umowę wypowiedzieć, bo się skończyła
7. Pani już nie taka wesoła
8. Na następny dzień telefon, #wesolazaba, lubie jak do mnie dzwonio
9. Zrezygnuj z wypowiedzenia, bo oferta motzno #wygryw - 40% kwoty z cennika dla przedłużających. ( ͡ ͜ʖ ͡)

  • 14
@msichal: Już raz tak z play robiłem (ale 2 razy musiałem im odmawiać telefonicznie, dopiero trzecia oferta była spoko), w następnym miesiącu będę uskuteczniał ten sam manewr podobnie, bo ich obecna oferta jest gorsza niż moja sprzed roku. Muszą przebić ceny Virgin Mobile, bo coraz bardziej się ku nim skłaniam.
@razvizion: Teraz chyba wszedzie trzeba pisac rezygnacje zeby dostac 'atrakcyjna oferte specjalna'. Mi NC+ oferowalo umowe 79zl/2 lata z trzema C+, po napisaniu rezygnacji z pocalowaniem reki zgodzili sie na 59zl/15mies za wszystkie C+ i HBO na dwa lata. A jak sie czyta co wyciagaja Janusze z forum satkuriera to mozg staje, schodza ponizej 50% abonamentu miesiecznego dla nowych klientow
@razvizion: Żebyś się teraz nie zdziwił z tą nową umową. Limit nocny musisz sobie sam aktywować, mało tego - jak korzystasz z pakietów z limitu nocnego, musisz manualnie przełączyć na inną szybkość niż LTE :). Ponadto pewnie wcisnęli Ci też chmurę, jakiegoś badziewnego antywira i "Lte bez limitu", za które to będziesz musiał ekstra płacić po 6 miesiącach.