Wpis z mikrobloga

@Kappuchu: Raczej to nie jest już mój mod i ja nie widzę w tym problemu, ale obecny użytkownik totalnie się na tym nie zna i może nie pomyśleć w ten sposób.
  • Odpowiedz
@GaHee: A rozumiem, ogólnie znaleźć identyczną śrubę będzie ciężko bo w Stingrayu X śruby są posrebrzane, najlepszym wyjściem będzie pójść do typowego sklepu ze śrubkami, i pokazać o co Ci chodzi itd, jeszcze lepiej żebyś miał przycisk, bo śruba mimo że wygląda identycznie może mieć inny skok gwintu i wysokość, a zastąpić najlepiej śrubą ze stali nierdzewnej
  • Odpowiedz
@Kappuchu: Na styk przykręciłem. Działa, btw. przycisk w klonach Stingray'a X ssie podobnie, jak przycisk w Nemesis'ie. :D Chociaż po wyszlifowaniu przycisku w Stingray'u było nawet nieźle.
  • Odpowiedz
@GaHee: Moim zdaniem jest lepszy mam Stingraya X, miałem nemka i w stingrayu jest mniejszy skok, przez co moim zdaniem lepiej działa i w pinie wcięcie na śrubokręt przez co można dobrze dokręcić :D (jakby się pin samoczynnie odkręcał jak to lubi być w klonach to polecam nałożyć na śrubkę oring z zapalniczki i mocno dokręcić, problem z odkręcaniem pinu znika)
  • Odpowiedz