Wpis z mikrobloga

@Iudex: ja nie wiem, jak niektóre kobiety zajdą w ciążę i urodzą bachora to coś im się chyba we łbach #!$%@? (ewentualnie patologiczne zachowania przybierają na sile).
  • Odpowiedz
Kobieto, przestań się ośmieszać.

A ja pozwolę sobie powiedzieć tak: Właścicielom restauracji, poprzez ten profil nie wypada tego napisać, bo to profesjonaliści (co widać po tym jak z Panią rozmawiają), ale ja mogę i powiem krótko:

Weź kobieto to swoje tępe dziecko, swoje tępe ja, tępą chustę i tępego męża (czy Pani to nie ta od męża co siedzi w kiciu?), zamknij się w domu na cztery spusty i przestań zatruwać życie
  • Odpowiedz
@Iudex: Co za głupie #!$%@?. Księżniczki #!$%@? od siedmiu boleści. Bo one dzieci mają! Bo gaworzą! Bo lunch! A #!$%@? to kogo obchodzi, masz bachora to panuj nad nim i nie traktuj każdego miejsca jako bawialni. Mieli je #!$%@?ć przy reszcie gości, że folwark robią. Własne jedzenie do knajpy? Virtuti Cebulari.
  • Odpowiedz
@woocash23: taka instant karma na atak przez #!$%@? mamuśki ( ͡º ͜ʖ͡º) reakcja bardzo poprawna, osobiście nie mam nic do matek z dziećmi, które się potrafią zachować, ale i tak jakby lokal był "nieprzyjazny" dla takich zgrupowań to ma dla mnie dodatkowe punkty za możliwość zjedzenia w spokoju ;-)
  • Odpowiedz