Wpis z mikrobloga

czytałem ostatnio sporo na temat tego jak zbudować, kluczową podobno, cechę mężczyzny - pewność siebie
w mens health natknąłem się na ciekawe zdanie

wyglądaj na co dzień tak, jakbyś to właśnie dziś miał spotkać miłość swojego życia


bardzo się z tym zdaniem zgodziłem i postawiłem wprowadzić w swoim życiu szereg zmian. trzy czwarte ciuchów #!$%@?łem, a zastąpiłem je butami trekkingowymi, wygodnymi sztruksami i jeansową kamizelką. w nowych ciuchach czuję się świetnie, pewność siebie, na moje oko, skoczyła od razu o jakieś 20%. ale żeby w wygryw wejść na pełnej #!$%@?, postanowiłem że jeszcze sobie zrobię jakąś modną fryzurę. zapisałem się więc do osiedlowego fryzjera i o 17:28, czyli dokładnie dwie minuty przed umówionym czasem, stawiłem się w salonie fryzjerskim adam. adam czekał już na mnie, więc na fotelu usiadłem o 17:29, za co ogromny plus. w fotelu już siedząc zacząłem tłumaczyć fryzjerowi jak ma mnie obciąć. nie byłem zbyt wylewny - powiedziałem tylko, że chcę wyglądać jak człowiek sukcesu, bo za człowieka sukcesu się uważam - chcę mieć fryzurę jak michał białek. ogarnijcie to #!$%@? - ten chwast nie wiedział kim jest michał białek. od piętnastu lat ma ten #!$%@? salon fryzjerski i nie wie jak wygląda michał, osoba tak wyjątkowa i ważna, białek. w lustrze zobaczyłem wtedy twarz siedzącego za mną jakiegoś chłopaka w kucyku, minę miał nietęgą i tylko powiedział, że on to stąd #!$%@?, lol. ja też powiedziałem zdecydowanie i poderwałem się z fotela. miej salon fryzjerski od półtora dekady, nie wiedz jak wygląda michał białek. czemu ja się urodziłem w tej #!$%@? polsce.
po wyjściu z tej budy zgadałem się z tym chłopakiem, powiedział, że zaplanował se na dziś "dekucing", cokolwiek to jest, i też na michała chciał się obciąć, ale wobec niekompetencji pana adama, to on #!$%@?. przybiliśmy sobie piątkę, on poszedł do domu, a ja do domu i szukam teraz innego fryzjera na grochowie, tylko niech nie nazywa się adam, bo ten też był adam i jak widać nie sprawdził się.

#lippaa
Pobierz powodzenia - czytałem ostatnio sporo na temat tego jak zbudować, kluczową podobno, ce...
źródło: comment_7k6NsNVWDRdymJguVEoJvGAKKYlnFu5K.jpg
  • 23