Wpis z mikrobloga

Zawsze śmieszą mnie janusze co to na podstawie jednego przykładu czegokolwiek, co nie jest po ich myśli mówią "Nie masz wystarczająco dowodów, żeby mnie przekonać", albo "No widzisz, ten jeden wyjątek potwierdza regułę, którą przedstawiłem JA, powtarzam TO JA MAM RACJĘ". Robią to oczywiście, żeby chronić własne status quo.

Jeżeli natomiast oni tylko raz dostali po dupie, muszą to rozgłosić całemu światu i nie czekają na więcej potwierdzeń, dowodów (w końcu to im - chodzącym ideałom dzieje się krzywda), nie biorą nawet pod uwagę tego, że mogła być to jednorazowa wpadka i że to jest tylko "wyjątek potwierdzający regułę" - regułę dobrego sprzedawcy np.. A potem hurr durr - rozgłoszę wśród znajomych, internetów, że ta firma to gunwo bo jakiemuś leszczowi, którego nie znam i co do którego autentyczności i wiarygnodności nie mam żadnego przekonania sprzedała coś podejrzanie taniego a co okazało się warte dokładnie tej ceny która została zapłącona.

Zniszczmy firmę na podstawie anonimowego donosu. Tak, tak - wspierajmy polską przedsiębiorczość.

Wpis zainicjowany znaleziskiem: http://www.wykop.pl/link/2448209/kupujesz-nowy-kask-dostajesz-uzywany-i-porysowany-januszebiznesu-na-allegro/26998585/#comment-26998585

#januszebiznesu #logikaniebieskichpaskow #gimbaza ##!$%@?