Wpis z mikrobloga

#wiedzmin #cdp
CD Projekt Red powinien dostać po ryju za system walki w Wieśku. Nie dość, że nawet nie widać kiedy atakują i ruch się buguje to jeszcze podczas ataków nagle ci zżera całę hp, bo tak. Już przy raku w Docie mniej się denerwowałem
  • 10
@bartula123: Właśnie gram i widzę.
@Feuforce: No to ujowo ukryli ten "turowy" system. Mogli, by chociaż dać animacje ataku przeciwników kiedy dostaje obrażenia podczas ataku. Można od tego systemu dostać raka i hiv przy okazji jak się 5 raz podchodzi do zabijania jakiegoś gówna tylko dlatego, że nie mogłeś się z jakiegoś niewyjaśnionego powodu ruszyć, albo nagle jakieś gówno i zjadło całe hp na hita i nawet nie wiesz kiedy.
@Kardig: No takich jaj nie miałem a przechodziłem jedynkę kilka razy. Jedyny problem jaki zawsze miałem to boss 1 aktu czyli ta bestia. Denerwujące stworzenie (ale grałem na hardzie, żeby wymusić na sobie używanie alchemii). Może ogłuszony byłeś, bo są potwory, które potrafią ogłuszyć, oślepić i inne bajery.
@Feuforce: Misja w V akcie w szpitalu gdzie idą na zmianę Wiewiórki i Zakon. Wiewiórki zje się na spokojnie, ale jak koleś z zbroi z zakonu od razu po napisach pojawia się za tobą, ogłusza cię i dobija nie jest fajne. Albo leje go leje, zostało mu z 10% życia i nagle chlast, żadnego komunikatu i nie żyje.
@kr10n1: Heheh


Tu nie chodzi o to, że walka jest trudna, tylko,
@Kardig: Nie wiem, może byłem zbyt zauroczony krwią bryzgającą i tworzącą koła na ziemi gdy walczysz stylem grupowym (ʘʘ). Nadal wolę jedynkę od dwójki zdecydowanie i mi swoim narzekanie mimo wszystko smaka zrobiłeś. Brzmi to wszystko jak bugi jakieś, tylko, że tobie musi się to pojawiać dosyć często, bo inaczej by cię to tak nie denerwowało. Szkoda trochę. Ale powiedz mi chociaż co myślisz o akcie IV.
@Kardig: Możemy mieć tylko nadzieję, że w wieśku 3 walka będzie na najwyższym poziomie i nikt nie będzie się przy niej męczył. Nie wiem czy grałeś w dwójkę, ale jakby coś ci z walką nie pasowało to był wypuszczony mod przez jednego z twórców który nazywał się coś w stylu "witcher 2 combat reballance mod". Jednym było lepiej innym gorzej. Warto sprawdzić.