Wpis z mikrobloga

Czy w tej grze nawet na totalnie poczatkowym poziomie grają prosi? Włączyłem gre po raz pierwszy i niszczą mnie jako jednego z pierwszych a staram się nie ustawiać jako pierwszy w rzędzie. Nieporównywalnie gorzej mi idzie w WoT niz w WarThunder, tylko w tej drugiej gram na samolotach.
#wot
  • 19
@AmonGoeth: Na pierwszych tierach zdarzają się smurfy, co się dowartościowują gnojeniem początkujących ( ͡° ͜ʖ ͡°). Generalnie początki bywają ciężkie, jeżeli się mocno przejmujesz niepowodzeniami.
@AmonGoeth: jeśli masz dopiero parę bitew, to polecam zainteresować się czymś takim jak kody zaproszeniowe (zakładasz jeszcze raz konto i wpisujesz kod, dostaniesz jakieś goldy, jakiś czołg premium i parę dni premki - zależy od kodu). równocześnie możesz też zostać czyimś niewolnikiem (tzn rekrutem), za granie w plutonie z takim kimś będziesz mieć dodatkowe expy, a jak zagrasz dłużej, to nabijesz mu czołg całkiem bezinteresownie - jak zakładasz nowe konto, to
@tenkowal: Mam konto na kodzie zaproszeniowym wlasnie, mam 2 kody jeszcze wolne.7d premium, 1000 gold
Nie mam zielonego pojecia ocb z tym rekrutem i nie wiem gdzie tego szukać nawet.

Mam jeszcze jeden kod na jakieś uber boosty z promo Intela, ale nawet nie wiem co ten kod daje jeszcze. Chce sie przekonać do gry, jak sie nie uda to najwyżej puszczę w eter.
Dzieki za kilka słów wprowadzenia.
@AmonGoeth: system rekrutacyjny wygląda tak: http://worldoftanks.eu/pl/content/docs/invitefriend/
pokrótce grając ze swoim rekruterem w plutonie (zespół 2-3 osobowy, uczestniczy w zwykłych bitwach losowych razem z samotnymi graczami) możesz otrzymać dodatkowy exp, a do tego rekruter jest stopniowo nagradzany za wspólną grę - dostaje powoli załogę i na koniec czołg premium. Nawet gdy w ogóle nie będziecie grać razem, to rekruter zostanie nagrodzony, jeśli wciągniesz się na dłużej. Najbardziej wypada zostać rekrutem osoby, która