Wpis z mikrobloga

Po ostatnim znalezisku z mapami Lidar przejrzałem okolice i znalazłem dziwne wzniesienia na mapie, postanowiłem się tam wybrać, żeby sprawdzić co to. Na miejscu zastały mnie usypane pagórki a wokół ślady po cegłach i niektóre tkwiące w ziemi. Nie mam pojęcia co to może być, nasypy znajdują się niedaleko Żar, gmina Lubuskie. Może ktoś będzie miał pomysł co to może być. Przepraszam za jakość zdjęć, ale robiłem telefonem i ciężko było uchwycić całe pagórki. Zdjęcia w komentarzach. #bunkry #lidar #wycieczka #pytanie
Shuras - Po ostatnim znalezisku z mapami Lidar przejrzałem okolice i znalazłem dziwne...

źródło: comment_r4nnrmvo6zswaMRszrZyy8gmTsC9cv97.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@Shuras: Zajebista sprawa z mapą, dzięki za link ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W Twojej okolicy nie były prowadzone działania wojenne z okresu I wojny światowej? Wygląda to tak jakby tam był magazyn albo mury od cmentarza.
  • Odpowiedz
@Adrastos: Nic mi nie wiadomo o żadnych działaniach wojennych być może cos było. Niedaleko znajduje się żwirowania jeżeli ma to jakiś związek z tymi budowlami. Tak myśle, że pod nasypami może coś się znajdować, ale chyba sie nie dowiem póki nikt nie sprawdzi ;)
  • Odpowiedz