Wpis z mikrobloga

@FaktyTVN: Rozwój od strony korporacyjnej, planujemy kolejne inwestycje - czyli takie eufemizmy dla zrobimy restrukturyzację, zobaczymy kto nam "leży" i zorganizujemy jak nam pasuje.

Ale chyba nie ma co liczyć, że dziś usłyszymy normalne wiadomości że wszystko co nie platforma to zło wcielone. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Ale chyba nie ma co liczyć, że dziś usłyszymy normalne wiadomości że wszystko co nie platforma to zło wcielone. ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@Kristof7: musisz uważniej oglądać nasz program, bo niezależnie innych zawsze wspominamy o wpadkach. Także PO jak i innych partii.
  • Odpowiedz
@FaktyTVN: Ciekawi mnie, czy się chwalicie czy żalicie, bo przejęto również długi waszej stacji. Raczej nie przejmowano ich z myślą o tym, by je powiększać, a redukować, natomiast nie wzięły się one znikąd i rosną cały czas.
Oczywiście to może przejść w sposób bezbolesny, lub prawie bezbolesny, czyli inwestor z tym kapitałem jaki ma, lepiej go zagospodaruje, by stacja nie przynosiła strat. Bardziej jednak prawdopodobna wydaje się redukcja zatrudnienia, cięcia
  • Odpowiedz
@FaktyTVN: nie potrafię znaleźć i mam nadzieję, że podpowiecie gdzie szukać. Chodzi mi o to, jakie Scripps Networks Interactive posiada (wykupione) licencje programów, które za "darmo" moglibyście emitować. Mam na myśli głównej stacji, np. typu MasterChef, TopModel itp. ;)
  • Odpowiedz