Wpis z mikrobloga

@AlNeri: Też liczyłem na coś lepszego niż miałem teraz, ale w gruncie rzeczy miał bym to samo za tyle samo ;f
A u wikinga mam to samo za połowę ceny i bez umowy. A wydawało mi się, że stały klient z umową jest wart więcej...
@AlNeri: Ogolnie nie polecam sieci. Chwala sie ile to nowych uzytkownikow maja, jestem ciekaw ilu stracili. Szkoda, ze o stalych klientow nie dbaja. Zeby wykonac glupia cesje musialem korespondowac chyba z miesiac z playem i lazic do punktu 6 razy.
@maozol: Mam u nich już 3 telefony i jestem zadowolony mimo, że zasięg trochę słaby.
Zastanawia mnie tylko to, że jakbym został w Play i kupił nowy telefon, to za całą umowę zapłacę w sumie ponad 3 tys zł a jak przejdę do Plusa na tych samych warunkach (2,0 GB zamiast 3 GB internetu) to za całą umowę z tym samym telefonem zapłacę 2100 zł.
@Willy666 Teraz mam 89 zł brutto formuła L 1000 czyli 1000 min do wszystkich i 2,5 GB internetu.
Dzwonią do mnie, że jest super oferta przedłużenia - dostanę 3 GB internetu i telefon (mało atrakcyjne ceny) jeśli przedłużę umowę o 25 miesięcy i cena miesięcznie 89 zł.
Najlepsze jest to, że jak wejdę na stronę play, to mogę samemu przedłużyć sobie umowę i wtedy mam za 59,99 zł netto nielimitowane do wszystkich
@pomarange Nielimitowane rozmowy do wszystkich (łącznie ze stacjonarnymi), min 1,5 GB internetu, Sony Z3 compact albo blackberry passport. Cena Sony do 600 zł BB Pasport do 900 zł. :) Abonament brutto do 90 zł

@Willy666: SGS 4 jest słaby. Potrzebuje fona z dużą baterią i nie może być to Samsung. Akutalnie mam SGS III mini i przy 50 rozmowach dziennie ten telefon jest słaby - bateria pada szybko (3 z kolei)