Wpis z mikrobloga

Mireczki spod znaku #ios - Czy tylko ja jestem jakiś opóźniony, czy aplikacja wykopu na nasze jedyne prawilne telefony (xD) jest jakaś kopnięta od kilku aktualizacji?
Do kogo zgłaszać jakieś żale, jest tu jakiś programista 15k za nią odpowiedzialny?

1) podczas odpisywania na wpisy, gdy zapełnię okienko na tekst (jakieś dwie linijki) okienko nie rozszerza się (jak w każdej innej aplikacji/chociażby w smsach), tylko zaczynam pisać jakby pod klawiaturą, nie widząc tak na serio co wprowadzam ( ͡° ʖ̯ ͡°) Nawet nie da się przesunąć dobrze w to miejsce, przyciskam palcem - pojawia się lupka do precyzyjnego ustawiania kursora, ale po zjechaniu poniżej znika, bo przecież tam jest klawiatura... Wkurza bardzo. Czy ktoś się z tym spotkał?

2) mój różowy śmieje się, że mam chyba trollowe palce, ale sama też irytowała się podczas korzystania na moim telefonie z apki. Jak chcę dac plusa, to trafienie w plus też graniczy z cudem. Pacam go i pacam i zamiast plusa wyłącza się podswietlenie wpisu, albo co gorsza, załaduje lista 600 plusów, przez co przez chwilę jest jakby freeze i czekam na pojawienie się listy plusów. Przydałaby się opcja wyłączyć te wczytywanie listy, no bo serio, na cholere mi lista setek nicków. Nawet na kompie nie patrzę kto plusował wpis ( ͡° ʖ̯ ͡°)

3) w którejś wersji wprowadzili inną metodę oglądania śmiesznych obrazków w powiększeniu. Obrazek wczytuje sie, znikają wszystkie guziki. Aby go zamknąć trzeba albo go 'wyrzucic z ekranu' przeciągając palcem za obrazek w górę/dół, albo pacnac, pojawia się guzik 'gotowe' i trzeba ten guzik nacisać. No wlasnie - sytuacja jak z plusem. Naciskam guzik gotowe, i po prostu znika guzik, bo apka twierdzi ze trafiłem w losowe miejsce a nie spory guzik ( ͡° ʖ̯ ͡°) Powiększanie obrazków tez jest jakies lipne, mozna je tylko powięszyc na szerokość ekranu z tego co zauwazyłem, albo jest to jakos inaczej ograniczone. Kiedyś dało się po ludzku przybliżyć, a teraz jak jest np długi obrazek w formie paska komiksu, to tak na serio nie da się go odczytać.

Chyba jakiś programista androida to aktualizował, no bo te problemy 2) i 3) dałoby się ominąć (i nie zauwazyc), gdyby iphone miał przycisk 'wstecz', ktory by serio cofał o jeden, a nie wracał do home (w ajfonie jest tylko jeden guzik wracający do ekranu startowego przeciez).
Telefon jest w pełni sprawny, w żadnej innej apce nie mam problemów z dotykiem i odczytem intencji mojego palucha. Problemów nie było kiedyś, po prostu po pewnej aktualizacji zauwazyłem takie wady.



#kiciochpyta #pyciochkita #aplikacjamobilna #wykop #nieprogramowanieboniechcewolac600osobnatakiegowien #maciejpsuje