Wpis z mikrobloga

#csgo #csgozwykopem Jest jakaś dobra duszyczka która zakupi mi steam gifta cs:go za 25 zł? Sam nie posiadam paypala a przelewy bankowe nie chodzą w weekendy ( promocja kończy się za 24 h) ;/ Zostaje PSC aczkolwiek krucho u mnie pieniążkami po wspomnianym już weekendzie. W skrócie potrzebuję człowieka dobrej woli który kupi tego cs'a za 5,49 euro a ja w poniedziałek wyślę przelew na podane konto w kwocie 25 zł. Z góry dziekuję za pomoc.
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Goglez: #!$%@? pytam o to 4 raz i za kazdym razem jest inna odpowiedź... jeżeli nic nie wnosisz do dyskusji to powstrzymaj sie od bezsensownego stukania w klawiaturkę ( ͡° ʖ̯ ͡°) @XpedobearX: No tak ale przelew z powiedzmy bgż do przelewy24 ( tutaj skrill) idzie w instancie? Jeżeli tak to rozwiązałes mój problem
  • Odpowiedz
@AceProstoWGlace: jesli bank wspiera to tak (nie kazdy bank obsluguje przelewy wewnatrzbankowe w weekendy i swieta, a czasem takze i w nocy). Na stronie bedziesz mial pokazane czy jest aktywny.

Ogolnie polega to na tym, ze przelewasz hajs do tego samego banku co masz konto i automat go potwierdza.
  • Odpowiedz
@XpedobearX: Ok, Wielkie dzięki za pomoc, jako jedyny mi pomogłeś bo reszta wolała ssać pałke o tym jak krótko to jestem na wykopie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Teraz ziomek wygrał 25 Euro na Betach na fnatic więc z nim się już dogadałem :P
  • Odpowiedz