Wpis z mikrobloga

@miazga01: rozumiem, ja też mam dziwną przypadłość gubienia płyt, a po ściągnięciu jej nagle odnajdywaniu w czeluściach szuflady... :D

Kiedyś było lepiej bo i więcej się grało
@JestemKaspi: nudzila mnie kampania bo za latwo szlo, pewnie z czasem byloby trudniej :D kuurde ale sobie spralam czerep: jak pisze mam wrazenie ze zaraz mi sie skoncza "ruchy" i bede musiala zaczekac zeby dalej pisac..
@Roballo: a wiesz ze dluugie lata lezala ta plyta w jednym miejscu i tylko z niej kurze wycieralam, a teraz jak mi potrzebna jest to oczywiscie nie sposob znalezc :) hmm masz tez tak ze jak dlugo i czesto w cos grasz to jak zamykasz oczy widzisz jakby ta gre? Jak pykalam w tetrisa to zawsze przed snem wyobrazalam sobie ze te klocki spadaja a ja je ukladam, jak gralam w
@miazga01: zawsze tak mam jak cos dlugo robie co mi sprawia przyjemnosc/lubie robic... beret ryje szukanie caly dzien sprzetu agd... przed zasnieciem widzialem te wszystkie plyty indukcyjne i lodowki >.>
@miazga01: haha o rany, a myślałem, że to ja jestem jakiś nieten teges :) Mam dokładnie tak samo, choćby jakieś gry, gdzie się konstruuje to sobie wyobrażam co jak bym sobie wybudował obliczam itd :D
@miazga01: Nie, nie jesteś, ja po 36 h grania w coś też tak mam :D Chociaż mojej znajomej zdarzyło się, że ledwo po kilku godzinach w Morrowinda, w przerwie na papierosa na balkonie uchylała się przed skrzekaczem.... więc można podsumować, że chyba wszyscy tak mają, gdy są zmęczeni.

@GOSTEKPL: Powiadasz, że jak cały dzień uczę się analizy, to znaczy, że lubię to robić?