Wpis z mikrobloga

Chciałbym jeszcze nawiązać do mojego wczorajszego wpisu, który został zlany ( ͡° ʖ̯ ͡°) i poradzić się mądrzejszych. Znalazłem pewną informację na stronie UOKiK link. Według zakładki "Czy przerywając z przyczyn losowych kurs językowy w czasie jego trwania, muszę płacić kolejne raty?" wynika, że niedozwolona jest w umowie klauzula, że po złożeniu rezygnacji z umowy mam przez 3 kolejne miesiące płacić czesne. Dobrze to rozumuje? Czyli mogę spróbować ich podejść od tej strony? Przedstawić im sytuacje, że orientuje się ze maja w umowie klauzule niedozwolone i poprostu chce aby umożyli dług? Na stronie jest przyklad na podstawie szkoly jezykowej, ale mysle ze nie ma to roznicy i do szkoly policealnej tez to sie kwalifikuje?
#prawo #kiciochpyta
  • 4
  • Odpowiedz
@MasakratorLewackichDzieci: zadzwon w poniedzialek do Federacji Konsumentow. Oni udzielaja porad przez telefon.

Jak Ci potwierdza napisz pismo do szkoly ze polskie prawo stoi ponad ich umowami czy regulaminami i ze zadasz jednoznacznacznego potwierdzenia ze wszelkie platnosci zostaly anulowane.
  • Odpowiedz