Wpis z mikrobloga

Info dla #rozowepaski z #lodz.
Jakbyście chciały rzęsy 1:1 u rzesydlaciebie.pl z ul. gdańska 42 to odradzam zdecydowanie. Dzień po założeniu już zaczęły odpadać a po 6 dniach zostały dosłownie 3. Szkoda, że nie zrobiłam zdjęcia bo sama jakość i precyzja z jaką zostały złożone to ciekawostka - miałam 5 sztucznych rzęs na jednej mojej. Odpadały kępkami, wiec to raczej nie było 1:1. Ciekawe, bo tam prowadzą kursy z zakładania rzęs tą metodą.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@fvck: a co jeśli zaczną odpadać? Najlepiej podczas seksu, albo jazdy samochodem.
Kwestia tego, czy ładnie wyglądają jest wątpliwa. Najczęściej wyglądają sztucznie, są przesadnie długie, są przyklejone do innego miejsca, niż rosną naturalne.
Co te różowe to ja nawet nie.
  • Odpowiedz
@Dawwido: no nic :) odpadają, bo się odklejają albo wypadają, bo naturalna rzęsa już zakończyła swój żywot i UWAGA: tak ma być, muszą odpadać i tyle. Twoje naturalne rzęsy, brwi, włosy na głowie i te łonowe też wypadają - podczas seksu i jazdy samochodem, O NIE! jak sobie z tym radzisz?

Już widze te nagłówki w super express:


Te, które widzisz, że wyglądają sztucznie i są przesadnie długie - są źle zrobione i dobrane. Tych dobrze zrobionych nie
  • Odpowiedz
@fvck: Dzięki za wyjaśnienie bo ja nie wiedziałam co odpowiedzieć. No i te rzęsy 1:1 powinny utrzymać się do 3 tyg a nie 3dni. W ogóle to tam trafiłam przez kupbon i zastanawiam się czy dlatego właśnie zostały tak badziewie zrobione. Normalnie powinnam zapłacić 160-300zl.

Btw. To takie rzęsy są wygodne a mój niebieskipadek nie musi czekać na mnie aż się umaluje:)
  • Odpowiedz