Wpis z mikrobloga

@SirBlake: Przyjaciółka pracuje w CBOSie, więc i często nas odwiedza, by przy okazji wypełnić te ankiety. Akurat politycznego jeszcze nie miałem, ale ogólnie całość jest prześmieszna. Ostatnio odpowiadałem na pytania odnośnie rynku piwa (klikanie na jej laptopie w obrazki ;)). Początkowo były standardowe do wyboru odnośnie marek znam/nie znam, lubię/nie lubię, kojarzy się dobrze/nie dobrze. Wybór oczywiście śmiesznie mały i tylko raz gdzieś tam przemknęło piwo z mniejszego browaru, ale to
  • Odpowiedz
@janusznowak01: Po pierwsze nie wiem czy by się zgodziła, a po drugie nie dałoby się w żaden sposób potwierdzić swoich danych, bo chyba jasnym jest, że na większość pytań nie mogłaby odpowiedzieć nie zwalniając się jednocześnie z pracy.

@Zydomasoneria: Nie wiem, nie rozmawiam ze znajomymi ile zarabiają.
  • Odpowiedz
@SirBlake: A ja mam nadzieję, że wygrają wybory prezydenckie i parlamentarne i dopierdoą takie podatki i takie represje, że się polaczki do #!$%@? nędzy nauczą w końcu głosować.
  • Odpowiedz
  • 0
@vivo: potwierdzam to co mówisz. Ankiety nie rozwiązuje się tak jak np ja sądzę tylko "co tu zaznaczyć?" "A to to do następnego etapu idziesz". XD
  • Odpowiedz