Wpis z mikrobloga

@nofink: ależ oczywiście, że wzbudzają. Ba, czasem nawet osoby poniżej przeciętnej wzbudzają zachwyt. Wystarczy, że są sławne. Kristen Steward, mimo bycia nieładną (brzydką jej nie nazwę, choć niektórzy i to by zrobili) ma rzesze wielbicieli uważających ją za piękność. Emma Watson ma chłopięcą twarz i raczej można nazwać ją przystojną niż piękną, a internety pękają. Jennifer Lawrence ma mało ciekawą twarz, w porządku figurę, a jarają się ludzie. Scarlett Johanson potrafi
@flejwaflejwaplejapleja:

Kristen Steward, mimo bycia nieładną (brzydką jej nie nazwę, choć niektórzy i to by zrobili) ma rzesze wielbicieli uważających ją za piękność

nie kojarzę zbytnio, ale chyba chodzi Tobie o Kristen Stewart (Zmierzch)

Emma Watson ma chłopięcą twarz i raczej można nazwać ją przystojną niż piękną, a internety pękają

Harry Potter i to, że Hermiona nie okazała się brzydkim kujonem

Jennifer Lawrence ma mało ciekawą twarz, w porządku figurę, a
@flejwaflejwaplejapleja: patrząc jaki masz avatar, jak się ubierasz , jakie zdjęcia dodajesz pod tag nsfw nie sadze byś była wiarygodna osoba która mowi o pięknie.

Czym jest piękno? Tym co wzbudza zainteresowanie.Cieszy zmysły. Ogromnej ilości osób podobają się kobiety które uwazasz za 'średnie'. Tak jak pisalem wczesniej, przeciętność nie jest interesującą, nie wzbudza emocji , nie sprawia przyjemności. Nie ma logiki w tym co piszesz. Wiekszosc postaci które wymienilas są w
@nofink: ah, czyli jeśli nie robię dobrych filmów to nie mogę powiedzieć, że Zmierzch to gówno? Da się wygląd ocenić obiektywnie. I wspomniane przeze mnie kobiety są przeciętne, a zachwyt zawdzięczają sławie.
Nie logiczne porównanie.
Powinno być- jeśli lubisz zmierzch to Twoja opinia o filmach jest malo istotna.

Jeśli nie masz gustu to ciężko Twoja opinie o pięknie brać na poważnie.
@nofink: a mój gust oceniłeś po jednym zdjęciu przepięknej dziewczyny, 9/10, sto razy lepsza tak od Taylor jak od jakiejkolwiek tutaj wspomnianej oraz po zdjęciu nóg z takim ziarnem, że Afrykę można nakarmić, które mimo wszystko zostało zaplusowane przez mireczków - idąc więc Twoją logiką, mam piękne nogi (). W końcu napisałam, że moje, na pewno nie wrzuciłam jakiegoś znalezionego zdjęcia w internet dla
@flejwaflejwaplejapleja: ale ja nie miałem na myśli samych nóg bo wybralas najgorsza możliwa perspektywę w jakiej je można pokazać (plus ubralas nie pasujące buty), więc ciężko je ocenić. Zamieszczajac atencyjne zdjęcie zapewne chcialas wypaść jak najlepiej. Stad wniosek o braku poczucia estetyki.
Plusy od kuco-dziewic dostają każde atencyjne zdjecia, wiec to żaden wyczyn.
Ps. Zdjęcie nie jest z neta (google nie kłamie), wiec nie mam pojęcia po co to teraz sugerujesz.