Wpis z mikrobloga

ja #!$%@?, przytłacza mnie afera z jedzeniem kupy i smarowaniem się nią między cyce, baby tempe dziwki, spoko, niech se jedzą #!$%@? z nimi
no ale #!$%@? te szejki?
mogą mieć wszystko,
mogą lecieć w kosmos,
mogą sobie zamówić koncert #!$%@? U2 na swoim podwórku,
mogą se kupić kucharza najlepszego na świecie,
mogą kupić wykop i #!$%@?ć nowego Macieja,
mogą se zamówić wykład Leszke przy śniadaniu raz dziennie w tygodniu,
mogą se kupić kopalnie na Śląsku, wpuścić tam górników ze wszystkich zmian i nalać betonu

to #!$%@? NIE
myśli se taki Szejki Stiwens jeden z drugim wynająć laskę i srać jej do ryja przez 4 dni... do dupy se nasraj

#afera #modelkijedzogowno
  • 32
mogą mieć wszystko,

mogą lecieć w kosmos,

mogą sobie zamówić koncert #!$%@? U2 na swoim podwórku,

mogą se kupić kucharza najlepszego na świecie,

mogą kupić wykop i #!$%@?ć nowego Macieja,

mogą se zamówić wykład Leszke przy śniadaniu raz dziennie w tygodniu,

mogą se kupić kopalnie na Śląsku, wpuścić tam górników ze wszystkich zmian i nalać betonu


to #!$%@? NIE

myśli se taki Szejki Stiwens jeden z drugim wynająć laskę i srać jej
@debustrol: Widać, że nie kumasz. Dla Arabów ściąganie takich panien, im bardziej europejsko wyglądających tym lepiej to forma poniżania "cywilizacji białego człowieka" czy jak to chcesz nazwać. Udowadnianie, że oni wszystko mogą, że "nasze" kobiety za dolara się #!$%@?ą do końca (bo sam seks to za mało, musi być upokorzenie), że nasze środowisko nie ma wartości itd. To ich kręci. Jakby chodziło o samo #sraniedoryja to on ma pokojówkę z Bandladeszu,
mogą se zamówić wykład Leszke przy śniadaniu raz dziennie w tygodniu


@debustrol: Hehe.

Tak na serio, to ja się nie zgadzam z tym, że w takich sytuacjach miesza się z błotem tylko dziewczyny.
Płacenie za seks to moim zdaniem największy przegryw jaki może być. Faceci płacący za seks to podludzie, którzy dla zaspokojenia libido zgadzają się na uprzedmiotowienie kobiety. Nie wyobrażam sobie jak potem można w ogóle budować normalną relację z
A czy wiesz co znaczy "prowokacja" bystrzaku? Nikt nikomu nie srał.


@M_M_W: Jeżeli te dziewczyny się zgodziły i nie potrzebowały kilku dni na zastanowienie - to raczej nie robią tego po raz pierwszy. Więc dziewczyny pewnie już obsrane bywały ;] Ale tak, akurat te szejki były wymyślone