Wpis z mikrobloga

@thomasss: Myślałam w pierwszej chwili, że żartujesz, wczoraj jeszcze sprawdzałam kurs i nie mogłam uwierzyć, że aż 3,79. :/
Pamiętam, jak przeliczałam cenę bitka na nasze, mnożąc kurs w dolarach x3... Teraz to już w zasadzie na szybko można 4 założyć, w tym tempie do jutra przebijemy.
ale także światowy niepopyt na złotówkę


@thomasss: raczej światowy popyt na manipulacę i zawyżanie dolara. Jak to śledzę to wydaje mi się, że Polska nie ma z tym nic wspólnego, to nie jest wina Polski, raczej ECB i unia ze swoim dodrukowaniem.
w us skonczyl sie dpdruk


@H4ctor: tak ale w europie ma być zdaje się teraz a Polska jest w strefie unii, więc płaci tą cenę to raz a dwa to co się z dolarem dzieje, że zyskuje na wartości nie ma pokrycia w rzeczywiśtości bo gospodarka usa leży. Chyba, że biorą pod uwagę, że ameryka zarobi na kolejnej wojnie, którą wywołali ;) źle, zaaranżowali ;)
@thomasss: zawsze to mówili o Bitcoin, że jego kurs jest zbyt niestabilny by służyć jako waluta teraz to samo można powiedzieć o Euro, w ciągu 10 tygodni EURO straciło 12% swojej wartości EUR/USD down 12% in 10 weeks. The EUR is clearly too volatile to be a currency

Polecam wszystkim zainteresowanie się raczej chińskim juanem i obserwowanie go bo to juan już niedługo będzię dominującą walutą na świecie. A dzięki Bitcoin
@thomasss: na początku roku mówili o EURO tutaj ale nawet ja nie mogłem uwierzyć, że Euro się posypie. Teraz przeanalizowałem jeszcze raz i mieli rację. Teraz dolar rośnie bo ludzie uciekają w dolara ale to jest jak "z deszczu pod rynne"