Wpis z mikrobloga

Mirki, co tu się wyprawia?

Normalnie na Wypoku walczymy w miarę o wolność, wyśmiewamy #lewackalogika chcemy dla ludzi prawicowej wolności:
- gospodarczej
- osobistej

Oczywiście sprzeciwiamiy się kradzieży, w tym rabunkowi jak podatki, ZUS czy okupacji Polski przez urzędników i Unię (regulacja i biurokratyczne durne przepisy).

O taki wykop całe życie nic nie robiłem.

Jednak! Jeżeli temat zachacza o militaria to wypok staje na głowie i wszyscy dostają kręcioła.

Lewaki jak np @KochanekAdmina czy tam nowy @lowca_chomikow piszą w obornie wolności nagle:
1) aby nie okupować innych krajów na rozkaz Żydów / Jankesów
2) aby nie mordować ludzi
3) aby surowo karać gdy wojsko niesprawiedliwie atakuje innych

a prawaki odwrotnie, nagle popierają:

1) atakowanie partyzantów w kilku krajach z ropą które Usrael chce okupować dla własnej geopolityki
2) mordowanie i zbrodnie wojenne (jak ostrzał wioski przez OCHOTNIKÓW którzy zgłosili się aby bić się za Żydków i bankierów na pustyni)
3) wpieprzanie się w środek Ukrainy aby bronić banderowców A a mordować banderowców B - i to bronić tych banderowców którzy lubią Unię Europejską

straszna nienawiść do każdego głosu aby nie być okupantem i nie pakować się w nie naszą wojnę i ogólnie #ktostawiapolskiinteresnadjankeskitenruskiagent

Co tu się dziej, dlaczego nagle na dźwięk słów-kluczy "rosja" lub "afganistan" nagle prawicowi ludzie porzucają nawet tak podstawowe idee jak poszanowanie życia i jakiejkolwiek własności innych ludzi i chcą pakować Polskę aby robiła tak nie-moralne rzeczy, brała udział w zbrodniach, a przy okazji traciła strategicznie?! (,)

#bekazlewactwa #bekazprawakow #wolnosc #libertarianizm #jkm (bo jego opinie o pakowaniu Polski w wojny)

Aż sobie zawołam parę osób które może powiedzą coś mądrego @list86 @K_R_S @RPG-7 @Yelven @nargil @Tytanowy @LibertyPrime @daj_pan_spokoj @franekfm @LionK
  • 11
@RPG-7: nie posyłamy tam wosjka aby łapać ludzi którzy napadli na bank i zabrali zakładników, chyba? Lecz atakujemy partyzantów którzy bronią kraj przed interesem bankierów którzy tam przyjechali po ropę i mordują im rodziny. W tej sytuacji jesteś po stronie "żydków"?

@franekfm oczywiście mi przynajmniej chodzi o odpowiedzialną wolność moją jak i każdego innego, każdego z nas na ich własnym terenie.
No właśnie, pakowanie się w afgan to pogwałcenie tej najbardziej
1) aby nie okupować innych krajów na rozkaz Żydów / Jankesów

2) aby nie mordować ludzi

3) aby surowo karać gdy wojsko niesprawiedliwie atakuje innych


@rfree: Ale Lewica jest pokojowo nastawiona. Miłość, tolerancja etc. Prawactwo to chore #!$%@? HURR DURR ZABIJAĆ DURR DURR DZIEŃ SZNURA DURR DURR WIESZAĆ DEMOKRTÓW NA KISZKACH SOCJALISTÓW.

Przy czym lewica oprócz tego że jest tolerancyja jest tez mega inteligentna więc to jest OCZYWISTE że mimo że
@rfree: jak dla mnie jedni i drudzy po prostu nie mają zdania w temacie a swoje opinie opierają nie na własnych przemyśleniach a na przemyśleniach innych, bo tak łatwiej... W naszych czasach myślenie na własną rękę nie jest, że tak powiem na propsie niestety... :/
nie posyłamy tam wosjka aby łapać ludzi którzy napadli na bank i zabrali zakładników, chyba? Lecz atakujemy partyzantów którzy bronią kraj przed interesem bankierów którzy tam przyjechali po ropę i mordują im rodziny. W tej sytuacji jesteś po stronie "żydków"?


@rfree: Śmiem twierdzić że talibskim i arabskim ekstremistom należy się #!$%@? zawsze i wszędzie. I nie są to jak twierdzisz biedni napadnięci broniący tylko własne rodziny. Tylko banda zwyrodniałych troglodytów. Normalni
@rfree: myślę że masz za mocne parcie na mocno nieaktualny termin lewica/prawica. I ani lewica nie jest winna wszystkiemu co złe w tym kraju, ani prawica nie jest rozwiązaniem, bo po obu stronach są szkodniki tylko różnego gatunku. Aż trochę śmiechłem z "prawicowej wolności osobistej" bo w naszym kraju oznacza to wolność bycia heteroseksualnym mężczyzną który co tydzień chodzi do kościoła, ale jak ktoś się w to nie wpasuje to ma
@krolikbartek: zgadza się. Ale gdzie nas afgańczycy nas zaatakowali kiedyś ostatnio, że mamy prawo się "bronić"?

A może bronimy biednej ameryki gdzie pastuchy zbombardowały wszystkie większe miasta i teraz whitewater jeździ i gwałci cywilów?
A nie czekaj, to odwrotnie...
wychodzi że powinniśmy jak już być najemnikami to raczej cywili-pastuchów bronić przed amerykańskim okupantem - kurde ale przypał ;)

@list86 tak sobie piszę w uproszczeniu lewica/prawica, tak naprawdę to interesuje mnie wytłumaczenie
@rfree: Uważam, że to źle, że pchaliśmy się do Iraku za darmo. Traktat NATO nas do tego nie zobowiązywał. Tym bardziej, że ta interwencja niczego dobrego nie przyniosła, bo dziś już chyba każdy widzi, że Kalifat jest bez porównania groźniejszy niż był Husajn. Co do kwestii moralnych to współczuję cywilom, choć ich dobro nie powinno być dla naszych przywódców kwestią najwaźniejszą.