Wpis z mikrobloga

Poszukuję słuchawek nausznych do około 70 zł.
Niedawno były jakieś tanie w Biedrze albo lidlu. Ktoś może przypomnieć nazwę?

#sluchawki #szukam
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Za do 70zl można kupić lepsze słuchawki niż z Biedry;) polecam poszukać na necie
Jeśli mogę doradzić to, gdyby zależało Ci na dźwięku, warto przejść się do np Saturna i na wystawionym sprzęcie przesłuchać
  • Odpowiedz
@GrabkaMan: Jeszcze stare philipsy shp 2700 były całkiem całkiem. Mi bardziej paspwały od hd201/202. Z mniejszych koss porta pro oraz alk k518, sam używam :). Moje zapasowe zmodowane słuchawki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@GrabkaMan: Jeszcze bym zapomniał. Beyerdynamic dt 235 ale to tylko do domu bo mają za małą skuteczność do urządzeń mobilnych. Niepozorne, brzydkie jak cholera ale jak to fajnie analogowo gra. Najlepszy efekt do nich dała zamiana padów na skórzane ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz
@GrabkaMan: W sklepach mp3store mają pełno różnych modeli do 300 zł do odsłuchu. Ja z tych tanich wybrałem akg k518 ale jako mobilne po modyfikacjach moich. Kossy porta pro są fajne ale słabo izolują i jak w przypadku akg kabel krótki. Do domu bym wybierał między philips shp 2700 najtańsze, takstar hd 681 trochę droższe a beyerdynamic dt235.
  • Odpowiedz
@GrabkaMan: Jednak philipsy sobie odpuść bo widzę że są po 120 :o A pamiętam jak dwa lata temu były po 60-70 na necie i chyba 30 czy 40 zł w biedronce.
  • Odpowiedz
@GrabkaMan: Dobre słuchawki i wygodne. Takstary najtańsze to kosztują ze 130 cebulionów, a konkretnie hd2000 chociaż dla mnie lepsze są hi2050 ale one już 200 :(
  • Odpowiedz