Wpis z mikrobloga

Cześc Mirki,

Piszę jak zwyklę o pomoc.

Zainstalowałem se gre Need for speed Most Wanted z 2005 roku i mam dwa problemy.
Pierwszy jest taki ze nie potrafie zmienić nawet za pomocą googli rozdzielczosci na 1366x768 a w grze mozna tylko 1024x480 przez co mam czarne paski po bokach po uruchomieniu gry (uzywałem programu NFSMWres i nie robi :( ) a drugi problem jest taki ze nie potrafie se ustawić jak np. dodaje gazu, skręcam w lewo i chce użyc dopalacza hehe to jak wcisne trzy przyciski na raz czyli strzałke w górę w lewo i lewy alt to nie skręca a pozostała dwa działają :( dodam też ze nie ma tego problemu przy skręcie w prawo :(. HELP ME jestem zielony strasznie :(

#nfs #needforspeed #gry #kiciochpyta #grafika #komputery #pytanie #pytaniedoeksperta #elektroda hehe
  • 4
@najman: sam jestes gówniany, dla kazdego problemy są większe bądź mniejsze. dla mnie to duzy problem. dla ciebie moze byc gówniany. tak, grafika jak najbardziej bo dotyczy on GRAFIKI W GRZE i rozdzielczości też. taki jestes mądry? nawet mi cie nie żal. #czarnolisto za chamstwo