Wpis z mikrobloga

Dobra mireczki z #silownia i #dieta po Waszych paru poradach żebym się wziął do roboty się wziąłem.
Stan wyjściowy:
180 cm
90 kg i wielki belik (mam fotki stanu przed)
Od piątku 6 marca dieta wysokobiałkowa, rzuciłem cukier, dużo wody i siłownia 3 razy w tygodniu + plus lekkie aeroby pomiędzy najpierw ogólno rozwojówka wszystkie partie po kolei małe obciążenia ćwiczymy technikę żeby się nie zabić bo nigdy w życiu nei chodziłem na siłownie ( tak mam osobę która o mnie tam dba:) i cel pierwszy to zrzucenie boczków i brzucha, masa jest robimy rzeźbę. Wrzucę za miesiąc dwa zdjęcia po dla porównania:)

  • 11
@gomezikpl: nic tylko zyczyc powodzenia. Na poczatku zawsze jedt entuzjazm. Jezeli przetrwasz 3 miesiace to potem bedzie z gorki. Wazne zebys wyrobil sobie nawyk cwiczenia tak samo jak myjesz rano zęby po obudzeniu :)
@gomezikpl: chodzi mi o to, że "rzeźba" to nieprecyzyjne określenie bo rzeźbi to się w drewnie albo w lodzie. Na siłowni masujemy, aby zbudować mięśnie i redukujemy, żeby te mięśnie spod tłuszczu odsłonić. Skoro nie masz mięśnia to co odsłonisz?
Nie chcę Cię demotywować a tylko uprzedzam, że to początek drogi do wymarzonej sylwetki.