Wpis z mikrobloga

Patrzymy i widzimy kolejną aferę na Mirko, ale... W Faktach powiemy dziś o incydencie podczas spotkania z prezydentem Komorowskim. Jednak zanim kilku Mirków manipulując, zarzuci manipulację, przeinaczanie, itp. już teraz zacytujemy wypowiedź policjanta, na której będzie opierał się news w TV, oto ona:

KOMENDA WOJEWÓDZKA POLICJI W KRAKOWIE
podinsp. Mariusz Ciarka:
Policjanci zobaczyli w tłumie mężczyznę, używał słów wulgarnych w stosunku do Pana Prezydenta. W pewnym momencie chwycił krzesło i chciał tym krzesłem rzucić w Pana Prezydenta to była odległość około 2/3 metrów. Policjanci zareagowali błyskawicznie obezwładniając mężczyzne. Jest to znany nam pseudokibic jednej z krakowskich drużyn. Zatrzymaliśmy go pod kierunkiem 2 zarzutów, znieważenia prezydenta RP i usiłowania czynnej napaści, do których wstępnie się przyznał.

Krótko, zwięźle i na temat:
Zatem słowa "pseudokibic" nie używają dziennikarze, a policja. Macie zastrzeżenia? Napiszcie do niej.
To NIE NASZA WERSJA, a Policji. To bardzo ważne, gdyż są tu osoby, które zarzucają widzom brak myślenia, choć media podają źródła informacji.

#krzeslo #4kuce #neuropa #4konserwy #komorowski #policja #polityka
  • 101
  • Odpowiedz
@FaktyTVN: Tacy jesteście obiektywni? Przytoczyliście wypowiedź policjanta, która miała mało wspólnego z rzeczywistością i pokazaliście fragment gdy policja zgarnia "pseudokibica". Do tego Komor krzyczący "Racja jest po naszej stronie". Jeszcze tylko wam świadka zabrakło, który zeznałby, że pan Marek Marecki miał pod kurtką 3kg dynamitu i wykrzykiwał faszystowskie slogany.

Może zatrudnijcie Urbana? Przydałby się wam, doświadczenie ma podobne do waszego.
  • Odpowiedz
@goompas: bo to nie był materiał lecz wzmianka o incydencie. Materiały mają kilka minut.

Ludzie, trzymajcie mnie! To była wzmianka, a nie materiał, czacie?! We wzmiankach podaje się tylko wersje jednej ze stron. Nie podoba Ci się to? No ale przykro nam bardzo, to nie był materiał.

Czuję nowego mema.
  • Odpowiedz
@FaktyTVN: Często plusuję Wasze wpisy/komentarze. Nigdy nie prosiłem o kubek, ani nic podobnego, więc raz poproszę o merytoryczną odpowiedź. Oglądałem film z przedmiotowego zajścia. Krzesło na wiecu Prezydenta Komorowskiego to oczywiste nawiązanie do wydarzeń w Japonii. Nie widać po zachowaniu tego Człowieka, że próbuje/planuje rzucić nim w żaden sposób. Skoro jednak podajecie wersje policji to znaczy, że się z nią zgadzacie. Jak to jest, że w zależności od tego co akurat
  • Odpowiedz