Wpis z mikrobloga

@technocraticunion:

1. Bardzo trudne pytanie. Ciężko porównywać dwa całkowicie inne systemy. O samym systemie mogę powiedzieć tyle, że chodzi bardzo dobrze, sam CyanogenMod ma masę opcji i wydaje mi się, że nie ustępuje w tak dużym stopniu iOS jak to miało miejsce kiedyś. Jeśli chodzi o płynność działania, to chodzi świetnie, osobiście nie zauważyłem żadnych ścin, czy wyłączania aplikacji.

2. Wad jako tako sam telefon raczej nie ma. Jeśli chodzi o
@artos: to jeśli ciężko porównać do apple, to może wiesz jak wypada ten słynny flagkiller w zestawieniu z sgs5?
Jeśli to też trudne pytanie to wiesz, nie odpowiadaj i tak jestem Ci wdzięczyny motzno :)

a oneplus one może się ładować indukcyjnie?
@technocraticunion: Jeśli chodzi o ładowanie indukcyjne, to sam telefon nie posiada wbudowanej ładowarki indukcyjnej, ale jest na to prosty patent. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Oczywiście są również bardziej skomplikowane mody jak np. zamontowanie tego pod baterią, bez konieczności podpinania pod port usb.

Jeśli chodzi o porównanie do S5, to jest masa różnych zestawień z OPO w internecie. Mógłbym napisać oczywiście swoje spostrzeżenia, ale boje się, że nie
artos - @technocraticunion: Jeśli chodzi o ładowanie indukcyjne, to sam telefon nie p...
@artos: a używałeś jednego i drugiego? może być nawet subiektywne, szczególnie jakbyś mógł powiedzieć do czego najczęściej używasz smartfonu i jak to się sprawdza przy jednym i drugim. bo takich porównań parę już obejrzałem i w zasadzie pozostaje niezdecydowany.. dzięki ogólnie za poświęcenie czasu :D
@technocraticunion: Posiadam Oneplus One, a przez tydzień bawiłem się Galaxy S5, bo kuzyn stwierdził, że nie ma możliwości, by jak to nazwał "chińskie gówno" było lepsze, bądź chociaż tak samo dobre jak telefon znanej marki (po tygodniu mocno się zdziwił. ( ͡° ͜ʖ ͡°) ).

S5 na pierwszy rzut oka wygląda solidnie, lecz jest plastikowe wykończenie tyłu jest strasznie słabe. Nosząc go w bocznej kieszeni dżinsów starła
@artos: co z baterią ? bo na papierze może ładnie wyglądać a na jak tak dosyć duże urządzenie to może nieźle zżerać baterię.


a masz opo tego przeznaczonego na rynek chiński czy europejski?