Wpis z mikrobloga

@reasonable: kiedyś jak pracowałem z XP to blokowało się właśnie ctrl alt del, a teraz jak mam laptopa z W7 to albo zamykam klapę albo wciskam księżyc, też się blokuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
  • Odpowiedz
@Pheasant_Soup: Rzeczywiście :D Korzystam z systemu 25 miesięcy i tego nie zauważyłem.. ale tylko w przypadku managera, pozostałych opcji nie ma.
A chowanie otwartych okien poprzez telepanie aktywnym oknem znasz ?
  • Odpowiedz
@kropek00: W XP różnie to bywało, w zależności od ustawień logowania. Jak był włączony ekran powitalny (taki, co klika się użytkownika i wpisuje hasło), to CTRL+Alt+Del uruchamiało menedżer zadań, natomiast jak było okienko logowania (takie, gdzie trzeba było wpisywać login), to się otwierało okienko z różnymi opcjami typu Zablokuj, Wyloguj, Zmień hasło, Menedżer zadań itp. W Viście i późniejszych działało już tylko tak, jak w drugim przypadku. Aczkolwiek do zwykłego blokowania
  • Odpowiedz
fajna klawiatura do Windowsa XP, ale kto normalny nadal używa tego skrótu w dzisiejszych czasach?


@wysuszony: wywalenie bezpośredniego dostępu do task managera - jedna z większych zbrodni od czasów visty
  • Odpowiedz