Wpis z mikrobloga

No ja dawno nie widziałem tak paskudnej dziewczyny, która nie ma w domu luster i nosi taką fryzurę. Już wcześniej się pytałem czy ma raka/nosi perukę, bo żeby kobiecie czoło kończyło się na środku głowy?


@kompocki: Kobiety z wysokim czołem są bardzo śliczne i budzą opiekuńczość - czółko do całowania. Zresztą taki był ideał w średniowieczu.
  • Odpowiedz
@donmuchito1992: To tak jakby napisać że lemingom staje na widok Kopacz a pisiorom szybciej bije serce na widok Szydło. Banasik to po prostu wysoko postawiona działaczka która nie ma robić za ładną buzię jak Ogórek czy Zajączkowska tylko ma prowadzić struktury małopolskie.
  • Odpowiedz
@donmuchito1992: Bo to karierowicze są. Jak sami "kulturalnie" określają, jest to "dupa Berkowicza", czy jak tam temu trzeciemu we władzach jest, tak więc im więcej zachwytów nad tą panną, która obiektywnie wizualnie jest poniżej przeciętnej, a intelektualnie to kasuje chyba tylko tą rudą, tym większe lizusowstwo.
  • Odpowiedz
@appylan:
Wiesz na jej profilu roi się od komci takich jak:
"bardziej piękną czy bardziej mądra" lub "księżniczka", "śliczna", "cudowna", "najpiękniejsza"
Raczej o Kopacz czy szydło nikt tak "wylewnie" nie myśli.
  • Odpowiedz
@sartek: ją widziałem po prostu jak dodawała sporo od siebie do Krakowskiego smogu przed wiecem Korwina rok temu. Nie jest jeszcze taka stara a ryj zniszczony więc takie wyciągnąłem wnioski.

  • Odpowiedz