Wpis z mikrobloga

Kuuuuhwa gdy po raz pierwszy zobaczyłem Fife 2015 stwierdziłem miód - ale po dłuższym graniu można zdanie zmienić i stwierdzić że ta gra to jedne wielkie deja vu - i nie chodzi tu o poprzednie produkcje ale o sam system gry - grałem z kumplem który łupie non stop na sezonie online - opanował odbiór piłki i drybling do perfekcji że jedyny sposób żeby go pokonać to mieć 8 graczy na obronie - banał po prostu - w PES 2015 nie ma takiej możliwości by przechodzić całe boisko w pętle - każda akcja to inny bieg wydarzeń - nie jestem nowicjuszem - napie*dalam od 2004 w FIFE i w PES. Jedno jest jednak niezmienne - FIFA TO PRZEWIDYWALNE SZACHY - gdzie szachownica ma 4 pola #gorzkiezale #oswiadczenie #gry #pcmasterrace #fifa15 #pes2015
źródło: comment_wK5k1h2j4JRk0PZeyQlLAzeljAEKdyML.jpg
  • 8
@Reinspired: Ja długie lata pykałem w Pes'a na PC. Online był nawet fajny, ale przez rozłączanie się ludzi i lagi dostawałem nerwicy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kupiłem sobie fife 14 na xboxa i powiem że tryb FUT (online tryb kariery) mnie wciągnął bardzo, wiec kupiłem też fife15 i pykam w FUT. Otwieranie paczek, druzyna tygodnia itd. świetny pomysł.
Jakby takie coś wprowadzili w PES, echh. Jak wygląda
@Estilio: gdy zaczynasz gre od srodka - po stracie bramki lub po rozpoczeciu 1 czy 2 polowy - najczesciej wpadaja pierwsze bramki - przechodzi sie pilkarzy jak pacholki zreszta nad czym tu sie rozwodzic - nie polecam nikomu kto lubi pilke nozna - bo z prawdziwa gra to nie wiele fifa ma wspolnego - nie wspominajac o strzalach z daleka - ktore w tej grze sa rzadkoscia
@Reinspired: jedynie raz tak straciłem bramkę i to tylko dlatego że mi zlagowało grę. Powstrzymanie takiego rajdu jest banalnie proste. Powtarzam to co napisałem - naucz się podstawowych zachowań w obronie i przestań się żalić. Strzały z daleka wchodzą głównie w UT bo tam wszyscy mają podbite statystki i gra przestaje być realistyczna. Fifa nie jest grą idealną ale jak dla mnie jest dużo lepsza od PESa.