Wpis z mikrobloga

@DuzeKubki: Niestety ang odpada. Nie radze sobie z nim na tyle, żeby zrozumieć coś, z czym do tej pory miała próbkę zrozumieć w ojczystym języku

@brmstufldigart: Mój technicznie ogarnięty facet ma juz dość moich slodkich uśmiechów w tym temacie i każe ogarnąć chociaż podstawowe skróty klawiszowe
@pijana_wiatrem: Nie do końca rozumiem problem.. czy ty prosiłaś o pomoc i facet robił za ciebie czy prosiłaś, żeby wytłumaczył i nic z tego nie kapujesz?
Jeśli to drugie, to nauczenie się skrótów klawiaturowych nic nie pomoże.
Jeśli to pierwsze - zacznij go prosić o wytłumaczenie a nie zrobienie.
Jest też trzecia opcja - twój facet nie potrafi nic wytłumaczyć a z tobą wszystko jest ok.

No i na poważnie.. co
@brmstufldigart: Pokazywał mi jak to robic, ale ja to zapamietuje na zasadzie kliknij tu, przeciągnij tam. Jesli cokolwiek mi się w tym układzie zmieni to nie potrafię nic juz zrobić.

Najbardziej denerwujące są zmiany literek/ustawień ekranu za pomocą skrótów, które wbijam przez przypadek

Nie potrafię obsłużyć się programem di edycji tekstu / do prezentacji na wiecej niż podstawowym poziomie (tzn zmień kolor i wielkość czcionki, zmień czcionkę, kursywa) i kompletnie nie