Wpis z mikrobloga

@neib1: piszesz "kuców", a na 99% to jest lewactwo. Na łudstoku przytłaczajaca wiekszosc to lewaki spod znaku tolerancji, squatow itp

@Breniacz: ty wyrzucasz krokieta, ona wylapuje. Szejkowie mogliby sporo zaoszczedzic.

@rafalu90: "kuce" mowia, ze to swietna zabawa ? I moze jeszcze wspieraja wosp, przepraszaja wojewodzkiego i wspieraja tęczo-tolerancję ?

Coś tak troche z logiką na bakier.
  • Odpowiedz
piszesz "kuców", a na 99% to jest lewactwo. Na łudstoku przytłaczajaca wiekszosc to lewaki spod znaku tolerancji, squatow itp


@Laserade: Jest albo nie jest. Poza tym nie wiesz skąd się wzięło słowo kuce i co pierwotnie oznaczało, więc STFU
  • Odpowiedz
@Laserade: yyy znaczy mialo byc przepraszaja miecugowa , za to ze jeden sie zbuntowal i go smagnął oraz cieszą mordy gdy wojewodzki mowi haselka "kaczor" heheheh, "smolensk" hehehe, "katol" hehehe.
  • Odpowiedz
bambo prošba


@Laserade: ok ( ͡° ͜ʖ ͡°) czyli coś tam kumasz. W każdym razie ja kuce dalej mówię i na metali i na zajadłych korwinowców. Długowłosi fani łudstoków zawsze będą dla mnie kucami i to, że na wypoku to bardziej korwnowcy niezbyt mnie interesuje.
  • Odpowiedz