Wpis z mikrobloga

Wszystko co robisz i w czymkolwiek chcesz być dobry lub myślisz że jesteś dobry , to rób to tak żeby każdego dnia pokazywać że jest się dobrym zawsze utrzymujesz formę to jest ktoś dobry którego można nazwać dobry ! Lecz jeśli naprawdę robisz coś dobrze i twierdzisz że tak jest nie wiem : grasz w #csgo #bieganie #sport wszystko i wychodzi ci próba 5 razy źle poszło a 1 raz dobrze to nie jesteś dobry w tym co robisz , Bo jeśli był byś dobry rzadko miał byś nie udane próby , lub brak formy to jest usprawiedliwienie które tłumaczy że nie jesteś dobry . Dobry to taki jak już mówiłem który ma kontrolę nad tym co robi w czym myśli że jest dobry . A kontrola zapewnia zawsze każdą dobrą grę #csgo #sport #bieganie każdą udaną próbę i formę lecz niestety z ludźmi jest tak że złudzenie które mamy w głowie i iluzja która powoduje że wydaje nam się że jesteśmy dobrzy , gram długo w piłkę i wiem coś o tym jak działa ten system umiejętności..
  • 6
@inzynier_chmurka: działa takie coś , zapisywałem w dzienniczku słaba forma dobra i procenty co zrobiłem źle jak zrobiłem źle na boisku . I zauważyłem że bardzo słabo znaczy słabiej grałem gdy chwaliłem się wchodziłem na boisko i mówiłem ale słabi pyknę ich pokaże co umiem . Cały tydzień gdy tak mówiłem wyszło mi 31 % gry podań dryblingu , Zaś gdy wchodziłem na boisko bez żadnego przemówienia osiągałem 66 % mojej
@Vaker: znowu kolejny który zbyt szybko ocenia , składnia ? a może wiesz czym to jest spowodowane przez gówniany komputer technologię przez to że ciągle używasz klawiatury zamiast pisać naturalnie