Wpis z mikrobloga

Postanowiłem zrobić serię wpisów dotyczących gier na PSX. Co jakiś czas wrzucę jakiegoś klasyka. Osoby które spędziły sporo godzin z szarakiem będą mogły troszkę powspominać. Wpisy zostaną tagowane jako : #grypsx

Oto przed Wami trzecia część gry, której głównym bohaterem jest sympatyczny Jamraj "Crash" ( zawsze myślałem, że jest lisem). System, podobnie jak poprzednie części, opiera się na dwóch trybach gry: poziomach i centrum dowodzenia, zwanym Time Twister, podzielonym na pięć sekcji. W każdej z sekcji znajduje się pięć poziomów, które przenoszą gracza w różne miejsca i okresy historii, a także i jeden boss.

Pamiętam jak zepsuła mi się karta pamięci i przechodziłem grę bez wyłączania konsoli. Wtedy też znienawidziłem czerwone i zielone skrzynki, pokochałem Coco i chciałem mieć mięśnie jak Tiny Tiger.
#playstation #gimbynieznajo #gry #konsole
Pobierz KuwbuJ - Postanowiłem zrobić serię wpisów dotyczących gier na PSX. Co jakiś czas wrzu...
źródło: comment_QsoI1UAkOjlOIM3ULOsH1rMhsZcZY6TS.jpg
  • 8
@KuwbuJ: follow!
Ja mialem lepszy problem, wlozenie karty pamieci odcinalo pada, nie dzialal wiec wszystkie crashe, spyro - konsola chodzila cala noc :D
@oskrz: Były czasem różne dziwne sytuacje jeśli posiadało się nieoryginalne gry. Pamiętam, że w Spyro 3 miałem problemy z ostatnim Bossem ( właśnie na piracie ). W życiu miałem wiele konsol, ale do żadnej nie zdobyłem takiego sentymentu jak do psx'a .

Wracając do Crasha, udało się przejść na 105%?;>
@KuwbuJ: za dzeciaka nigdy nie doszedlem do 5 rooma, pozniej na emulatorze z lepszym efektem sie przechodzilo. Jedyny crash na 100% ± to ctr, reszta zawsze mnie jakos nudzila z tymi relicami :D
@KuwbuJ: ciesze sie, ze jest wiecej ludzi kochajacych te gry, akutalnie pochlaniaja mnie gry z ps2, tam tez sporo sentymentu zostawilem (m. in tez crash bandicoot) tylko ze emulator ps2 nie wszystkie gry ogarnia :<
Zapytalbym o kilka psxowych hitow ale poczekam na wiecej wpisow to podyskutuje:>
@oskrz: Na pewno większość znanych tytułów będzie się w miarę regularnie pojawiać. Mimo, że miałem wszystkie następne generacje Playstation to w żadne gry nie grało mi się jak w te starocie. Trochę mi brakuje tamtych czasów, więc dzięki tym wpisom będę mógł powspominać.( ͡° ͜ʖ ͡°)

@kreiws: Będzie na pewno, aż sobie intro odpale ( " The Cardigans - My Favourite Game " ).