Wpis z mikrobloga

@92Gruszka: no bo oni odwalają jakąś ścieme z tymi aktualizacjami jak zawsze xD miało być na początku marca chyba, ogólnie brat ma z3 i też czekam, aż będzie miał, wg mnie powinno to nastąpić przez centrum aktualizacji, bo kiedyś mi tak xperia U się aktualizowała
@92Gruszka: TAK JA TEŻ CHCE. Ale coś się dzieje, bo zaczęły wychodzić aktualizacje poszczególnych apek (walkman album video) Wgl aktualizacja systemu musi być zatwierdzona przez sieć czy już nie? Bo nie wiem czy wgrywać będę musiał czystego softa.
@Keygan: Czytałem gdzieś, że w niemieckim T-Mobile trwają testy aktualizacji, więc jest niemalże gotowa. 2-3 dni temu wyszły oficjalne filmiki prezentujące lizaka na Z3, więc wkrótce powinno wszystko ruszyć
P.S Zastanawiam się nad zbieraniem kasy na Z2 albo nadchodzącą M4, która zapowiada się ciekawie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@TheLaw: Ale to sieci udostępniają soft? Bo pamiętam, że kiedyś było tak, że wychodził czysty i potem sieci robiły własne wersje i była aktualizacja chyba że sie samemu grało czystą. Ale interesowałem się tematem polski więc może te największe zagraniczne się dogadują w kwestii żeby na raz wydać i nie #!$%@?ć klientów, a w polsce czekanie będzie... (Ja chyba wtedy cleana wgram) aczkolwiek taka korpo jaką jest t- mobile, którego jestem
@Keygan: Najpierw jest bodajże czysty soft, potem operatorzy robią brandy, jak zrobią to wtedy w telefonach i klientów wyskoczy update. Zawsze można pobrać plik TFT brandu Central Europe (bez śmieci) i zflashować Flashtoolem.
BTW Flashtool od niedawna ma fajną funkcję wyszukiwania stock romów - wybierasz model Xperii wyszukuje oficjalne romy, wybierasz branda (operator lub czysty), pobiera i #!$%@?
@TheLaw: No to opisałeś to co akurat wiedziałem oprócz tego flashtoola. Ale to nie ma info o wydaniu czystego, a brandy lecą pełną parą? Ciekawe...