Wpis z mikrobloga

Debil, nie Debil. Ale gdy prawaczki śpiewają piosenki w kościołach do niewidzialnego wszechmocnego Boga to już debilizm nie jest :D


@Ofacet: No, ale przynajmniej nie mówią chwilę wcześniej, że nie wierzą w zjawiska nadprzyrodzone - skoro wierzą w zjawiska nadprzyrodzone. O to tu chodzi. Dla mnie to beka, bo jak nie wierzę w Boga, Allaha, nirwanę i inne cuda na kiju to nie wierzę też w przepowiednie, inkarnacje i podwodne cywilizacje.
@Cieplozimno: Tak, stwierdzenie "lewicowy światopogląd' zostało stworzone przez prawicę żeby podsumować cechy wspólne ludzi sympatyzujacych z lewica. Ale lewica nie jest homogeniczna ale są to ludzie różniący się między sobą. Dlatego 'lewacy' są utożsamiani zarówno z antyklerykalizmem jak i uprawianiem jogi i wiara w jakieś Tai Chi czy inne głupoty.

A co do Murzynow czy o czymkolwiek mówisz. (Trudne słowa nie docierają do mojej lewackiej lepetyny) to odniosłem się do wiary
@Cieplozimno: niby ja jestem głupi a Ty jako przykład współczesnej lewicy pokazujesz SLD... twór postkomunistyczny który niewiele ma wspólnego ze współczesną lewica wśród ludzi młodych.
@Cieplozimno: oba artykuły są o SLD... poza tym nie mam siły z Tobą dyskutować. Swoim zachowaniem sprawiasz wrażenie ze chcesz mi coś udowodnić? Jakieś sekciarstwo? Ze skoro sympatyzuje z lewicą to co? Nie ogarniam czemu mnie atakujesz. O.O