Wpis z mikrobloga

Megan Meier (1992 - 2006)
14-letnia Megan Meier (USA) była pewna, że jest brzydka, gruba i bezużyteczna. 5 tygodni przed śmiercią na portalu MySpace dodał ją do przyjaciół pewien chłopak - Josh Evans. Przez pewien czas miło sobie korespondowali, ale wkrótce Josh wyrzucił ją ze znajomych i zaczął pisać jej bardzo przykre rzeczy. Następnie przyłączyli się do zabawy jego inni wirtualni znajomi. Ostatnią wiadomością wysłaną przez Josha, którą Megan odczytała było: "Świat byłby lepszy bez ciebie". Dziewczyna wyłączyła komputer, a 20 minut później powiesiła się w garderobie, gdzie znalazła ją jej matka.
Po pewnym czasie rodzice Megan dowiedzieli się, że Josh nigdy nie istniał. Jego profil, dla zabawy, stworzyły trzy kobiety: sąsiadka rodziny Meierów, jej córka oraz podwładna.
#sadstory #feels #tfwnogf
s.....6 - Megan Meier (1992 - 2006)
14-letnia Megan Meier (USA) była pewna, że jest ...

źródło: comment_8M0h6t6kdi9RHY35oNHUaNsHyls7nWm5.jpg

Pobierz
  • 71
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Udash: Nagłaśnianie, nagłaśnianiem to jest inna sprawa, jestem tego samego zdania co Ty w tej kwestii. Wcześniej to inaczej mówiąc zwracam mała uwagę na to co cały ten "podstęp technologiczny robi z ludźmi" . Jakoś jak ja miałem 14 lat (chodziłem do najgorszej szkoły w mieście) to pamiętam, że było w #!$%@? osób gnębionych, w każdej klasie przynajmniej jedna. Ludzie z nich szydzili , #!$%@? ich co dzień , albo
  • Odpowiedz
@KAFFFFF: U mnie w szkole było podobnie, taka kuźnia charakterów. Nikt się matce nie skarżył, nauczycielom, nawet gdyby był psycholog to tez nikt by tam nie poszedł. Teraz siedzą te nieszczęśniki w głowach im się #!$%@?ło, jacyś słabsi psychicznie są ogólnie. Każdy ma jakieś lęki ale mam wrażenie, teraz młodzież wali uciekać niż zwalczać problemy.
  • Odpowiedz
@Udash: "Każdy ma jakieś lęki ale mam wrażenie, teraz młodzież wali uciekać niż zwalczać problemy." Ty to jesteś optymistą,ale niestety jest gorzej. Ale sprowadzę Cię na dobrą drogę.Zacznijmy od tego że nie będę robił z przenajlepszego kozaka jak to szło czynić w necie. Powiem o sobie, tak #!$%@?,nie jestem, #!$%@?ą też nie. Pełno razy miałem sytuację typu "#!$%@? albo walcz" i pełno razy #!$%@?łem. Były sytuacje typu jakiś typ którego
  • Odpowiedz
@liqui6: selekcja naturalna zachodzi wtedy kiedy ktoś suszy sobie włosy suszarką w wannie albo gdy np. wspina się po słupie linii wysokiego napięcia po pijaku.

Nie można mówić że samobójstwo dziecka, bo dziecka w szczeólności to selekcja naturalna. Nie każdy ma ten sam poziom wytrzymałości fizycznej, miewa różne dzieciństwa, lęki itd. Nie wiesz jakbyś się zachował gdybyś przeżył w dzieciństwie np. coś traumatycznego a poźniej ktoś by Ci wywinął taki
  • Odpowiedz
@d3v: Nie wiem, czy moje późniejsze wpisy pod tym postem i dyskusji dość długiej bo trwającej od wczoraj są kasowane, ale zgadzam się jak najbardziej, i powyżej o tym pisałem, że oczywiście dziecko w takim wieku posiada bardzo delikatną psychikę narażoną na ataki z zewnątrz i to wszystko wpływa na rozwój i ewentualne podjęte kroki, w tym wypadku samobójstwo. Ale również napisałem, że ludzie posiadają o wiele większe problemy czasem
  • Odpowiedz
słaba psychika=selekcja naturalna


@liqui6: brzydka dziewczyna=selekcja naturalna, dobrze że się zabiła to zdrowsze dla społeczeństwa bo brzydkie się nie będzie rozmnażać, dzięki temu złe geny zabijane są w zarodku
  • Odpowiedz
@KAFFFFF: Bo jesteś normalny koleś, jak mi #!$%@? 10 w wwa za to co miałem w siatce czyli zakupy za około 100 zł to nawet nie walczyłem. Bo to nie było warte, ich było 6 uznałem ich siłę. Niech napinacze internetowi minusują ale tak było. I co? 100 zł na 6 to śmieszna kalkulacja, trzeba obliczyć co można stracić a co zyskać i czasem lepiej odpuścić, człowiek mordę obmył poszedł
  • Odpowiedz