Wpis z mikrobloga

Nowe zasady
Koniec demokracji na Wykopie. Od dziś nie ma równouprawnienia dla nowo zarejestrowanych i starych wyjadaczy. Wprowadzamy nowe zasady!

Podział użytkowników:
Teraz użytkownicy podzieleni są na 3 grupy: nowi, normalni oraz aktywni, każda grupa posiada inny kolor loginu. Wprowadzamy też ranking użytkowników. Każdy, kto dodaje linki lub komentarze, może się w nim znaleźć. Najlepszy użytkownik ma ranking równy 1, a całość można przeglądać tutaj: www.wykop.pl/ludzie
Ranking odświeżany jest co 24 godziny, a na jego podstawie można uzyskać status użytkownika aktywnego.

Siła głosu:
Przynależność do grup określa moc wykopywania i zakopywania. Nowi użytkownicy mają mniejszą siłę głosu, aktywni mają dużo większą. Związane jest to z progiem wejścia linku na stronę główną, który nie jest już liczbą stałą, lecz obliczaną specjalnym algorytmem.
To powinno skutecznie powstrzymać osoby, które nowymi kontami próbują wykopywać swoje linki, a także poprawić jakość linków na stronie głównej, zwłaszcza, że od dziś zmieniają się także zasady zakopywania!

Zakopywanie:
Koniec z wypisywaniem bzdur w raportach zakopu. Teraz trzeba wybrać konkretny powód z zamkniętej listy. Dużą zmianą jest dodanie powodu: "nie nadaję się", który ma być ważnym narzędziem służącym do podniesienia poziomu wykopywanych linków.
Nie wypisujcie proszę w komentarzach "było", używajcie do tego funkcji zakop. Nie każdy przegląda Wykop codziennie, tro
  • 134
  • Odpowiedz
wow, nareszcie nie muszę wypisywać głupot w komentarzach żeby się wyróżnić, do tego mam kolorek :)

to teraz tylko dodawać byle jakie linki i ile się ich da, byle się znaleźć w pierwszej 10? bo to chyba tak wygląda...
  • Odpowiedz
glupie ;-] ehh wrescie coś mądrego, dalszym etapem będzie indywidualny wykop i samodzielne wyznaczanie osób których wykopy maja się liczyć najbardziej
  • Odpowiedz
anath0r, przecież powiedziano, że spamowanie nie jest dobrą taktyką

Z tego co zrozumiałem za dodawanie masy bezwartościowych linków można więcej stracić niż zyskać.
  • Odpowiedz
Jeszcze by się przydało pokolowanie nicka który widnieje pod tytułem wykopu " dodał: XXXXX, ", czy chociaz jak sie wejdzie w szczegoly "Autor: XXX" / "napisał: XXX" :)
  • Odpowiedz