Wpis z mikrobloga

  • 5
#iem #iemwykop #gry

Dzisiaj rano wstalem i ogarnela mnie euforia, okazalo sie ze jest piatek. Ten no.

Ale powaznie, Mirki pisalem ze bede robic foto i wideo relacje. Dostalem szanse od losu, bede rowniez komentatorem meczy League of Legends na jednej z Lig podczas iem wiec dojda wam nowe ciekawe foty z za fotela castera :) Do rozdania bedzie troche fantow, wiec i sporo zabawy. 12-15 marczyk.
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
@mulen: Wybacz cumplu, ale biletow juz niema dawno. Ale z checia wysle Ci smycz! Piekna, blyszczaca smycz! Aksamitna i pachnaca ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Dodaj tag #rozdajo to zaraz będziesz musiał każdemu mireczkowi podsyłać piękne, błyszczące, aksamitne i pachnące smyczki ( ͜͡ʖ ͡€)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@mulen: Ogolnie to sprawa z wejsciowkami jest gesta, wszystkie bilety zeszly jak woda z wiadra. A akredytacji juz sie nie wydaje dluzszy czas, dlatego nie jestem w stanie pomoc :(
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@ktoosiu: Duzo nie moge napisac w tym momencie, ale smyczki, szaliki and stuff. Troche elektroniki tez sie pojawi. After party zawsze spoko :)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@ktoosiu: Ja na PGA np. Rozdawalem sluchawki o wartosci 400-700zl. Pachnace smycze, aksamitne! I pierdyliard gadzetow. Sam nigdy nie wygralem nic XD
  • Odpowiedz