Wpis z mikrobloga

Lata prania mózgu zrobiło swoje. Wczoraj taka sytuacja w centrum Katowic. Dziadzia zbiera podpisy pod kandydaturę Andrzeja Dudy na urząd prezydenta.

D - dziadzio, K - koleżanka:

D: Czy zechce Pani podpisać się i poprzeć kandydaturę Andrzeja Dudy z PiS na prezydenta RP?
K: Proszę mi wybaczyć, ale nie. To nie moja opcja polityczna.
D: To co?! Może na Bronka pani głosuje?! Albo na tego oszołoma Korwina, no tego to jeszcze bym zrozumiał, ale Bronka?!
K: Ale ja Panu nie powiedziałam na kogo głosuję.
D: I tylko te pedały będą dzieci zabierać normalnym ludziom i będą dawać im (pedałom) przywileje.
K: Chyba lepiej, żeby miały jakikolwiek dom niż żaden? Poza tym, co mnie to obchodzi? Nie zaglądam nikomu do łóżka.

To jest bardzo smutne, że Polacy dokonują wyborów politycznych na podstawie tego czy ktoś popiera związki partnerskie czy nie.

Z drugiej strony antyPiSowcy, którzy nie zagłosują na Kaczora, bo to obciach i w ogóle mohery, kościół, więc głosują na PO, bo w TV powiedzieli, że tylko oni mogą "wygrać z PiSem".

Czemu ludzi nie obchodzi to, że Państwo codziennie okrada obywateli na grube pieniądze? Czemu ludzi nie obchodzą sprawy gospodarcze? Dlaczego ludzie się przejmują nie swoimi sprawami? Co dla tego dziadka zmienia to czy "pedał" sobie żyje z drugim "pedłem" i co robią w łózku? Czy on sobie lodówkę tym napełni? Czy on za to będzie podróżował po świecie?

Żyjemy w kraju, w którym ludzie wyżej cenią sobie cudze porażki, niż własne sukcesy...

Ja #!$%@?...

#pis #duda #polityka #4konserwy #katowice
  • 13
Czemu ludzi nie obchodzi to, że Państwo codziennie okrada obywateli na grube pieniądze? Czemu ludzi nie obchodzą sprawy gospodarcze?


@borowa90:
1. Media
2. Brak edukacji starszych osób w zakresie podstaw ekonomii (także w mediach). Za komuny i pierwszych latach po 89 nie edukowano z tego zakresu.
Czemu ludzi nie obchodzi to, że Państwo codziennie okrada obywateli na grube pieniądze? Czemu ludzi nie obchodzą sprawy gospodarcze? Dlaczego ludzie się przejmują nie swoimi sprawami? Co dla tego dziadka zmienia to czy "pedał" sobie żyje z drugim "pedłem" i co robią w łózku?


@borowa90: No przecież jak to tak bez ślubu spać razem? A co dopiero chop z chłopem. To nie po bożemu (ʘʘ)

Żyjemy w
akceptacja tak zwanego pedalstwa oznaczałaby eksterminację narodu polskiego.


@Baron_Al_von_PuciPusia: o w #!$%@?ę, potop szwedzki, zabory, okupacja niemiecka, Katyń, komunizm, a wg. Ciebie to akceptacja pedalstwa oznacza eksterminację narodu? Czemu szuaksz wrogów tam gdzie ich nie ma?
@borowa90: Spoko spoko, ostatnio rozmawiałem z dziadkiem (opcja PO) i jakoś temat zszedł do prezydentów. Najpierw śmiechy chichy z Dudy (a on z twojej uczelni jest itp. itd.), a potem przeszedł na temat Bronka - na moje wypunktowanie tego jakże merytorycznego kandydata, stwierdził, że czytam Nasz Dziennik i słucham Rydzyka. Następnie przy temacie kwoty wolnej od podatku (tak wiem ulubiony ostatnio temat) - wszystkiemu zaprzeczył, że to jest kłamstwo co mówię,
@borowa90:

w Polsce do polityki podchodzi sie jak do kibicowania ulubionej druzynie. Duzo ludzi ma w dupie, czy ktos gada z sensem czy nie. Tylko czy mu sie podoba kandydat i gada odpowiednie haselka. Chociaz pewnie w innych krajach tez tak jest. Na Zachodzie jest zdecydowanie wieksza frekwencja, wiec tam pewnie spoleczenstwo sie bardziej polityka interesuje i nie ma w dupie tego na kogo glosuje.