Wpis z mikrobloga

Kolejne usprawnienia
Nie zwalniamy tempa i dziś kolejna porcja udogodnień dla Was. Poprawiliśmy nieco profil: teraz są tam widoczne miniaturki oraz adresy URL przy każdym linku. Jak już pewnie zauważyliście Wasz profil jest dostępny pod adresem: [login].wykop.pl, teraz możecie o tym poinformować na swoich blogach wykorzystując jeden z graficznych przycisków (lista dostępna tutaj: http://www.wykop.pl/narzedzia ). Funkcjonalnością, która Was najbardziej ucieszy jest: czarna lista domen. Każdy użytkownik może stworzyć własną listę ignorowanych serwisów, których nie chce oglądać na Wykopie. Mimo, że mechanizm działania jest bardzo prosty, daje Wam duże możliwości dostosowania Waszego ulubionego serwisu do własnych potrzeb i gustów. Jeżeli macie jakieś pytanie lub sugestie, piszcie śmiało. Już niedługo kolejne usprawnienia.
  • 26
  • Odpowiedz
Ja mam sugestię:

Zakończcie reklamy na serwisach dla dzieci bo Wykop pomimo ciągłych zmian schodzi na psy (a raczej na pokemony). To, co się teraz dzieje to istna paranoja. Wystarczy zobaczyć co trafia na główną stronę - pozycje dublowane nie raz ale kilka razy. Pojawiają się jakieś tańczące parabole i inne śmieci... Czy na prawdę zależy wam tylko i wyłącznie na kasie nie zwracając uwagi na poziom strony?
  • Odpowiedz
Zacytuję może jeden z moich postów:

A co, jeśli by zrobić kilka "głównych" stron dla każdej z kategorii? Czyli każdy link mógłby zostać wykopany, ale tylko w obrębie własnej kategorii. Koniecznym jest też to, aby dodać dla każdej z dziedzin odrębne "Obserwatorium", dzięki czemu będziemy mogli obserwować zmiany w wybranej przez nas dziedzinie. Wyglądałoby to wszystko tak:

1. Wchodzę na obserwatorium (Nauka).

2.
  • Odpowiedz
No ja tez popieram to aby zakończyć reklamowanie wykopu na stronach z których korzystają dzieci bo to co sie dzieje teraz to jakaś istna paranoja.

Niby dzisiaj pojawiły sie jakieś usprawnienia ale serwis ładuje sie bardzo wolno jak nigdy.
  • Odpowiedz
Może coś z moją przeglądarką jest nie tak ale mimo usilnych

starań nie potrafię znaleźć ani jednej reklamy na wykopie...

Ciekawe dlaczego...
  • Odpowiedz
podobnie jak koledzy jestem przeciwny reklamowania wykopu chociażby na photoblog.pl bo to co się ostatnio pojawia na głównej w porównaniu z tym co było ze 3-4 miesiące temu to jakaś masakra

Filtrowanie po wieku użytkowników też nie jest takim głupim pomysłem :)
  • Odpowiedz
Wprowadźcie czasowe bany na opcję zakopywania dla osób które wykorzystują ją nie zgodnie z przeznaczeniem. Okres bana powinien sie wydłużać z każdym incydentem popełnionym przez użytkownika. Przydałaby się również opcja zgłaszania niewłaściwych zakopów. Rozumiem ze przy takiej ilości raportów nie jesteście wstanie tego wszystkiego sprawdzić i w ogóle ogarnąć :) Pozwólcie użytkownikom Wam pomóc.
  • Odpowiedz
Myślę, że pomysł z filtrowaniem wieku jest całkiem na rzeczy. To po pierwsze.

Po drugie IMHO powinien zostać podniesiony limit potrzebnych wykopów aby link wszedł na główną, namnożyło się tutaj użytkowników, zwłaszcza młodszych wiekiem, i niestety ilość nie przechodzi w jakość.
  • Odpowiedz
poproszę możliwość podglądu ocen komentarzy z poziomu profilu, dziękuję :)

widzę że dalej nie usunęliście możliwość dodania samego siebie do blacklist ;]

jestem też za tym:

-
  • Odpowiedz
Dajcie opcje podawania wieku w profilu i mozliwosc filtracji linkow od osob w przedziale wiekowym x-y

Lepiej wg daty rejestracji :)
  • Odpowiedz
Jest jeszcze jeden drobiazg: ograniczenie ilości + i - przy komentarzach. Czasami jest dobra dyskusja na >90 komentarzy i tych plusów/minusów mozna rozdać naprawde sporo.

ps. tak z przymrużeniem oka: każdy user teraz ma subdomenę. Proponuję dodać galerię, znajomych, bloga i mamy "nasza-klasa" :)

ps2. Musicie Panowie zastanowić się czy stawiacie na jakość czy na ilość, bo zbyt duza ilość userów może się zemścić. (Właściwie wydaje mi sie że juz się mści,
  • Odpowiedz
Byłoby miło gdyby moje zakopy infantylnych obrazków coś dawały; zakop mógłby odejmować jeden z wykopów. Dzięki temu będę miał wpływ na to co znajdzie się na głównej. Także podwyższenie ilości (tak o 10) głosów potrzebnych do wykopania na główną byłoby mądrzejsze.
  • Odpowiedz
Proszę, zmieńcie target reklam! Dodajcie reklamy na jakieś geekowskie serwisy jogger, jakieś fora informatyczne itd., bo to już naprawdę przykre się robi.
  • Odpowiedz