Wpis z mikrobloga

@emcter: to ja Ci cumplu polecę pizzerię Fuks na ul. Grochowej. Bardzo fajne mają promocje i bardzo dobrą pizze, a i klimatycznie i kulturalnie. Kiedyś dobra pizza była Dalmacija to przy kościele Rocha, a dokładniej przy stacji paliw (dawno nie byłem). Kiedyś rewelacyjną pizza była w Brooklyn Pizza Club na Jurowieckiej (bliżej Poleskiej), ale jak ostatnio byłem to już nie to samo (to droższa pizzeria).
@BlaZeR: dobrej pizzy nie jadłeś ;)
@addicted44: Pelati raz byłem i więcej nie wrócę. Jak dla mnie kompletnie nie warto.

Sorry, że się tak mądrze, ale kiedyś z różowym mieliśmy plan, żeby wszystkie pizzerie zwiedzić w mieście i po prostu mam drobne rozeznanie ;D
@Maver87: A skąd ty możesz wiedzieć co ja jadłem? Serio #!$%@? mnie jak ktoś coś takiego mówi. To nie moja wina że masz kubki smakowe w dupie i twoje jedzenie trochę inaczej smakuje. Ja wyraziłem swoją opinię i przy niej zostaje.
Też jadłem prawie każdą pizzę w Białymstoku i Allepizza ma bardzo dobrą proporcję ceny do tego co dostajemy.
@BlaZeR: nie spinaj się tak ;) nie zabraniam Ci artykułować Twojej opinii, w końcu żyjemy w wolnym kraju. Dla jednego szczytem smaku jest pizza z da grasso, a dla innego z jakieś oryginalnej pizzerri, która ma jakąś specjalną i oryginalną recepturę na np. ciasto. Ja osobiście wolę czasami zjeść mniej, ale lepiej. Jadłem pizze z alle pizza i rzeczywiście ciasta jest tam dużo. Pytanie czy tylko o to w pizzy chodzi.
@Maver87: Mówisz mi że moja opinia jest zła i że dobrej pizzy nie jadłem. Nie no spoko, widocznie wiesz lepiej co ja robię. W allepizzy nawet jak na promocji zamawiam to widać że na składnikach nie oszczędzają, a ciasto jest normalne i wcale nie ma go więcej niż w innych miejscach, za to składników masa. Los Amigos to dla mnie dno, nawet taka Gospoda Podlaska jest o niebo lepsza. To