Wpis z mikrobloga

No elo. Proszę was o wasze zielone artefakty dodatniej atencji. Poszybujmy niczym Air Force One z choineczkami wunderbaum na pokładzie do gorących!

Enso vs EyeS - ruskie mecze mnie nauczyły, że najlepszy bet, to ICB na underdoga.

Fnatic vs TSM - BO1, nieznana mapa, w razie Nuke'a Fnatic dostaje #!$%@?, w razie Inferno mamy wyrównany mecz, w razie jakiejkolwiek innej mapy Fnatic wygrywa, jeżeli Fnatic będzie miało więcej niż 80% to skip, jeżeli nie to hulaj dusza piekła nie ma.

HR vs gPlay - obu teamom zależy na wyjazd na małe LANy, gPlay ma za sobą niezły hajs sponsorski także mogą zacząć jeździć, mały bet na gplay polecam z całego serca.

G2 vs HR BO3. G2 wczoraj pokazało brak formy, i w sumie w jakiś swój własny sposób cieszę się, że nie zobaczę ich na Kato. Sory @ganek

Reason vs Fside - 40/60 Mamy Średnio znany team z exprosem z 1.6 kontra jeden z najbardziej struggle'ujących teamów w ostatnim czasie w meczu BO1? Toć to brzmi jak upset roku. ICB lub low na Reason pls

CW vs Mouz - problematyczny mecz, z jednej strony jeżeli mouz chce jechać do Stansów (a chce) - muszą wygrać ten mecz, wilki są tak nisko w tabeli że aż dupa boli, z drugiej strony mamy Nuke, i wygrywa team który zaczyna w CT (75% przypadków). Osobiście jestem za mouz, ale nie jest to bet o jakim wszystkie rysie marzą.

Penta vs TSM - Team tier 2 kontra niskie T1 na randomowej mapie. 70/30 w stronę TSM wg mnie. Radziłbym średni na TSM albo skipskipskip

CW vs Na'Vi - Starladder, LAN na który Na'Vi jeździ co roku, mimo tego że ostatnio bardzo mocno są pod paskiem, wydaje mi się że mogą zacząć coś grać, wiedząc o tym że przegrana grozi brakiem wyjazdu na Starladder. Ja skip bo SLAVICA.

fSide vs EnvyUs - skipskipskipskip lub icb na fside

mouz vs Fside - 2 teamy które grają zależnie od tego z której strony zawieje wiatr - rzuć monetą lub wybierz team który bardziej lubisz i daj małego beta.

Fnatic > Penta bezapelacyjnie bo Cache, procenty smutne, ale w sumie i cant see your problem.

EnvyUs vs Reason skip bo ryzyko > nagroda

Uwaga, tutaj wchodzi zabawa monetą.

Denial
Denial
SKDC

Grupa na fejsbuku aka "backup" - http://goo.gl/248Mn8 Klikacie "Dołącz", w momencie jeżeli ktoś mnie usunie z wykopu ja wszystkich przyjmę z automatu i wtedy ogarnę cały burdel. Dołączajcie już dziś!
Polecam obserwować mój profil na serwisie wykop.pl - @znudzonylewak
Polecam także obserwować najlepszy lewacki tag na wykopie bez żenady - #lewackiebety
Poradnik how to betting 101: http://goo.gl/pxr41I
Kawałeczek na dzisiaj: https://www.youtube.com/watch?v=ayGh05yrZDA&feature=youtu.be
#lewackiebety #csgo #csgomecz #csgobets
  • 50
@maximus481: musisz się leczyć. To się źle skończy.
Daj se trochę na wstrzymanie bo będziesz wszystko przegrywał. No chyba, że jakieś gówno skiny to co innego. A pewnie tak jest w twoim przypadku.( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja jak przegrałem cały mój ekwipunek na turnieju MLG(początek roku), już nie obstawiam. Oglądam mecze dla przyjemności. Polecam :)
@maximus481: @Cinek93 dobrze prawi, uzależnienie od hazardu poza ciężkimi dragami i zakupoholizmem to jedno z najgorszych uzależnień w jakie można wpaść. Po prostu przestań oglądać mecze/dodaj sobie do blokowanych portów na komputerze wszystkie strony związane z obstawianiem. W ciągu mojej "kariery" udało mi się poznać już 8? 9? Osób które #!$%@?ły oszczędności życia na egamingbets.
@maximus481: Chodzi raczej o to że jest to nałóg, większość nałogów ludzie zastępują innymi nałogami. Przez pół życia paliłeś gluty? Pora przejść na hazard lub alkoholizm! W 6 miesięcy przegrałeś w kasynie kilkanaście tysi? Ej, patrz, koks wygląda na fajny biznes!
Mózg tak działa, że w momencie kiedy nie dostarczasz źródła dopaminy zaczyna szukać jej w inny sposób, dlatego uważaj na siebie mordo.
@znudzonylewak: zgodzę się z opinią z wczoraj o G2 i tym że nie zobaczymy ich w marcu w kato ale na dzisiaj proponuje 120 na G2 chłopaki wczoraj ewidentnie bez dnia, dzisiaj będą chcieli pokazać że kato bez nich nie do końca słusznie :) ale to tylko moja opinia ;) małego szaraczka, ja wrzuciłem na nich coś około 15 eurasów.