Wpis z mikrobloga

@svider86: A ostrzegałem kiedyś przed bitmarket, przed bitbay i bittrex. Teraz Panowie oczekujmy komunikatu że w wyniku ataku hakerskiego Bitmarket , Bitbay i bittrex zostały okradzione z BTC. Oby tak się nie stało. Ale okaże sie zapewne niebawem. Wówczas nawet premiera navajocoin wydanie ANON stoi pod znakiem zapytania jeżeli bittrex padł łupem hakerów. Dobrze że ja otrzeźwiałem już wtedy gdy padł mintpal. Dlatego nie wtopiłem ani grosza na żadnej giełdzie. Gdyż
@svider86: Ale jajca. Czy nie jest to dziwne? Jednocześnie padło BITTREX, BITBAY i BITMARKET i jednocześnie w tej samej sekundzie wróciły wszystkie 3/. Jest to co najmniej PODEJRZANE i uważam że nie długo będzie PŁACZ.
@Pepeo: a jak nie trzymasz na giełdzie, to gdzie na kompie? Z którego też można je wykraść? No chyba że papier wallet czy trezor bo chyba to oferuje największe bezpieczeństwo. Po za tym jak ma się środki na giełdzie można szybko zareagować na wahania kursu, więc coś za coś;)
@ziomekg: Uwierz mi tam gdzie trzymam moje kryptowaluty nie da się ich wykraść. A to dlatego że są na zimnym portfelu w kilku miejscach oraz na komputerze absolutnie nie podłączonym do sieci. Podłączany jest tylko gdy chcę przelać jakieś środki. Nie ma fizycznej możliwości włamania się do moich portfeli.
@m00n: Tak polecam bitbay do wymiany bardziej niż bitmarket. Ale do WYMIANY a nie do trzymania środków. Czyli wpłata 0,5 BTC wymiana wypłata itd . Nigdy więcej niż 0,5 BTC na żadnej giełdzie jednorazowo.
Nikt chyba ostatecznie nie ogłosił żadnego ataku... Mnie tam wszystko działa normalnie. Ale jeśli chodzi o trzymanie BTC na giełdach to popieram Pepeo.