Wpis z mikrobloga

#bekazrozowychpaskow które kładą na twarz tone fluidu i innych tego typu maści.
Ja rozumiem ze pryszcz wyskoczył lub pojawilo sie cos na twarzy wiec można zakryć to chwilowo fluidem - ale lepiej udać się do dermatologa.
Ale nie rozumiem jak można sie codziennie tym smarować i chodzić z tak posmarowaną twarzą caly czas. Możecie mi to wytłumaczyć?
Przecież to jeszcze gorzej działa na skórę twarzy jak jest ona przysłonięta fluidem prawie non stop - a to w pracy lub na uczelni no gdziekolwiek. Nie potrafię tego zrozumiec.
Mam beke gdy widzę kolejny raz w pracy lub na uczelni tą samą dziewczynę z fluidem na twarzy. Niektóre #rozowepaski chyba nigdy nie rozstają sie z tym. Szkoda słów.
Przypomniało mi sie tez ze jak chodziłem z moim różowym po sklepach ciuchami damskimi to co niektóre ubrania widac ze byly przymierzane wczesniej i oczywiście w okolicach szyi uyebane fluidem :/
Jak macie problemy ze skórą na twarzy to do dermatologa a nie. Wiem ze po wizycie u lekarza nie będzie od razu poprawy. Zazwyczaj kuracja trwa miesiącami lub latami.
Ja osobiście leczylem zmiany na twarzy tj np trądzik i inne choroby jakies 3 lata i udalo sie pozbyć.
Dobrze ze mój różowy pasek ma naturalnie zajebista cere i nie musi używać tego gówna. :P
#oswiadczenie #gorzkiezale #logikarozwychpaskow #przemyslenia
  • 5
Mam beke gdy widzę kolejny raz w pracy lub na uczelni tą samą dziewczynę z fluidem na twarzy. Niektóre #rozowepaski chyba nigdy nie rozstają sie z tym. Szkoda słów.

Beka z ciebie( ͡° ͜ʖ ͡°), około 85-90% dziewczyn (statystyka z dupy) ma zawsze minimum podkład na twarzy, jeżeli zauważasz "po raz kolejny tą samą dziewczynę" to oznacza to że ma ona źle wykonany makijaż i źle dobrany podkład.
@tuhna: Tak serio
@P_olianka: Chodzilo mi o fluid ten taki krem przypominający niby kolor skóry. Rozowepaski z tym na twarzy wszystko brudzą. Podobnie jest z jakimś podkładem czy pudrem do twarzy.
Nie wyobrażam siebie jakby mój różowy miał to stosować . Lubię bardzo całować policzki i caly byłbym uyebany w tym